Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Hvězdná rada Jakuba Koháka

Evropa 2

Zábava

Jaká barva vlasů mi bude nejvíc slušet?

Play

Poslechněte si podcast

26. 9. 2019

02:27

Vesmírná humoreska s horoskopy a věštbou od Jakuba Koháka s Liborem Boučkem. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Co na to říká Jakub? 

Automatický přepis podcastu

hvězdná ráda Jakuba Koháka a odpoví opravdu na úplně všechno a zdravím opět v studuje v roku na dvorku je připraven máme s tebou jsme jeli v noci Nechal jsem si v autě lahvičku s pitím a pojď se co se tam stalo takové a všechno zamlženo vidíš to tady ale začne odpařovat tam si to není burčák který se již pravidelně Tak bych měl Ale jako zbělal v tu chvíli se z něho ta voda Já z toho z toho z toho jakoby mlhového já Ano dokážu mnohé Which is No to bude Bára dnes Lenka se ptá Jaká barva vlasů mi bude nejvíce slušet Lenka barva Já bych možná potřeboval vědět jako by jakoby s čím příroda Začala začala s hnědými vlasy podle fotky banální je to banán banán je to banalita hnedka že ano já bych přešel takovým jako přirozeným způsobem do tmavá ale pozor pokud bys mi neodpovídal Může se stát mám vím ještě barvu očí zelená mění situaci do jisté míry byla by se to ta zelená je teplákovina Však ona je to charakter a napsal bych potřeboval vědět vlastně vás máte Celý jakoby Lenka není had Dobře tak já zkusil Samozřejmě ano ale lépe No ta paní špatná vajíčka máš a co bychom co kdyby jsme jako zkusil tak zvaně začít od začátku tak za ně odpichy Ano pojďme to shodit oholíme to zase hlídá a v tuto chvíli ty zelené oči vidím takže co se týká barvy žádnou Já jsem normálně od děťátka od kolika tam se teprve ukáže co všechno je potřeba k tomu docílení aby jsme si řekli co za barvu by to mělo být Tak hodně štěstí našla někoho dětský domov