Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Hvězdná rada Jakuba Koháka

Evropa 2

Zábava

Jak v 18ti letech doma oznámit, že čekám dítě?

Play

Poslechněte si podcast

25. 10. 2019

01:57

Vesmírná humoreska s horoskopy a věštbou od Jakuba Koháka s Liborem Boučkem. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Co na to říká Jakub? 

Automatický přepis podcastu

hvězdná ráda Jakuba Koháka hvězdárna tohoto týdne a je od ládíka Jakube mi samozřejmě ode mě to bude o tebe ale otázka je už jsem si jel jsem ještě Ládík který by mi poradil se bavíš mysli na něco ne to není ale stát se může všechno si tam musíme taky se uzavírají Můstkem z čistírny ano Je mi 18 let a nedávno mi moje přítelkyně řekla že je těhotná Bojím se to doma oznámit úplně jsem si zničil život co mám udělat Jakube Díky moc za raduLádíku tady je samozřejmě No já neznám úplně pozadí že ano a Nicméně rodinné zázemí a mě nezná ani jako pozadí takže ne že to znáš ty dobře i když přesně No dobře Nevím jak dobře že jo Každopádně Důležité je jestli ti 18 se to poměrně brzy že ale zas to není úplně pozdě Já Vás znám případy 3 13000 kde to není rozhodně v dobrých rukou zapomněl starší o 20 a 30 léta o to jestli ty jsi možná si to naopak zabezpečil to je to oč tu běžía tak nikdy Nikdy neztrácej naději Možná právě to posune tvůj život kupředu levá ano tak zdravíme tě rádi ku a myslím že tohle je ta nejlepší reklam A zapomeň připojit samozřejmě souhlasím se brzy