Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Hvězdná rada Jakuba Koháka

Evropa 2

Zábava

Jak skončí můj vztah se sousedkou?

Play

Poslechněte si podcast

9. 10. 2019

01:37

Vesmírná humoreska s horoskopy a věštbou od Jakuba Koháka s Liborem Boučkem. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Co na to říká Jakub? 

Automatický přepis podcastu

hvězdná ráda Jakuba Koháka pište své dotazy na Instagram Evropy 2 a prostřednictvím hvězd a nadpřirozených schopností Jakub Kohák poradí to nejlepší komukoli a taťka mohu odpojit jakýkoliv problém vím že na každého z nás se může usmát štěstí protože v tuto chvíli chvíli jsou hvězdy a vůbec Lunar No velmi nakloněn nám jako lidem že je tady sama že Důležité v tomto týdnu si užívat pozitivní stránky života a samozřejmě už je jedno jestli se jedná o lásku o práci nebo něco o nějaké podle času jí aktivismu tak to tedy vyhovuje Miele protože Míla se ptá jak skončí můj vztah se sousedem dozví se o něm jeho manželka o tom vztahutak samozřejmě strach že v tuto chvíli je nestandardní že teď když už o něm mluvím a v rádiu tak už je to na dobré cestě že se o tom dozví ten soused země ale já to vidím že o tom mluvíme v rádiu a dnes to konkrétní provoz a v tu Teplice r1200st mezi mnou a sousedem tátové rozuměla jako miláček je omyl a nebo Milan moc se to stalo Miláně celé Každopádně že nebude nadšená a nebude na to sama