Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Hvězdná rada Jakuba Koháka

Evropa 2

Zábava

Jak sbalit v Brně holku na jednu noc

Play

Poslechněte si podcast

4. 10. 2019

01:23

Vesmírná humoreska s horoskopy a věštbou od Jakuba Koháka s Liborem Boučkem. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Co na to říká Jakub? 

Automatický přepis podcastu

hvězdná ráda Jakuba Koháka je pátek a otázka pro Jakuba Koháka je víkendová Tak to já miluji ze všeho nejvíc protože Co může se ten nápad a ta ráda rozležet Co sis to přinést dneska dneska prosím tě je to tvarohový koláč Já právě si říkám že to od sousedky on ale je to trošku ale on za to že jedeme tak to nebyly pod námi tady 300 peče koláč a přinesl Tak to je on ale já ho nevím protože je jedovatá ale přesto jsem u toho kamarádům a nechám ho tady Petr šeptá Jak sbalit v Brně holku na jednu noc prázdnou bránu a máš mít 30 cm od toho dát gól to prostě jenom protože jenom si sedni si řekni ty už jsi v krku úplně jedno to prostě máš Eurovision a ještě platí nádherné Je to úplně nejjednodušší co může být konec vysílání pro Brněnský deník