Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Hvězdná rada Jakuba Koháka

Evropa 2

Zábava

Jak říct šéfovi, že jeho milenka spíš ještě i s účetním?

Play

Poslechněte si podcast

25. 9. 2019

02:00

Vesmírná humoreska s horoskopy a věštbou od Jakuba Koháka s Liborem Boučkem. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Co na to říká Jakub? 

Automatický přepis podcastu

hvězdná ráda Jakuba Koháka jak odpovídá na vaše dotazy které Posíláte na Instagram Evropy 2 a vždy se snaží podívat do prostřednictvím něčeho Dneska jsou to Představ si to kaničky umíš podívej se co se mi stalo tak vezmi to je neuvěřitelný zmatení Babylon z tvé tkaniček a zašlu zašlu trhání a šla se takový gordický uzel na se říct že zapnutá ale právě z toho já dokážu tak nějak poznat Jak se říká co a jak to vozovkách jsem zvědav tkaničky poradí Ivaně která se ptá jak říct šéfovi že jeho milenka sekretářka spí s účetnímaha to znamená komplikovaný vztah na pracovišti tam hraje roli ale to nevidím v tuto chvíli vidíme jenom milenku sekretářkou a účetní a účetního účetní bude jako co asi radost s tou jeho milenkou sekretář účetnictví nebudeme taky ženu a sekretářka co sekretářka může mít manžela a všechno to napráskal a Ivana Láska je jako šimpanz drží Teď jsem nemyslel že vypadá jako že pak když jsem ji neviděl ale všechno je možné že já jsem se že jako Šíp a ona totiž ženy že to mají Takže oni totiž se drží věci jo a já jsme ucítí že je nějaká větev Je silnějšíTak přehmatu na tu silnější větev teď nevím jestli je účetní jako silnější větev než pan šéf ale možná má silnější větev jako