Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Hvězdná rada Jakuba Koháka

Evropa 2

Zábava

Jak říct doma, že jsem těhotná?

Play

Poslechněte si podcast

7. 10. 2019

02:19

Vesmírná humoreska s horoskopy a věštbou od Jakuba Koháka s Liborem Boučkem. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Co na to říká Jakub? 

Automatický přepis podcastu

hvězdná ráda Jakuba Koháka Zdravím tě dalšího krásného a nothingness Michala se ptá o Jak říct doma že jsem těhotná Studuji vysokou školu Tak to nebylo jako základní školu a že to bylo trošičku zakon o tom ani nebudu vůbec nebude mu to říct nebo říci rodičům bych tak říkal že je to dost vysoká škola do 18 let 19. a v noze může být geniální dítě to já jsem už četl že za děti 12 let 13 když na to abych řekl že ne Ani podle fotky to vypadá že to je takový to No ale to bude samozřejmě já tady vidím samozřejmě osobněhoroskop Pořád se něco děje že ale pozor ať se nenaděješ a objeví se překvapení A to je právě to na to těhotenství že tuto chvíli důležité vykouzlit úsměv na tváři ponořit se do povinností pak očekávejme úspěchy nájem ponořit se do povinnost Zuzana pomalu tam nosit různé properity které připomínají kočárek navíc jsme na druhý den přijet Já nevím chrastítko nebo to budu u sebe nebo jako že to sbírá Michala a pak až špatně zákon a nápady to co Oni se ptají se do předsíně v koupelně plínku nebo celou sadu plyne že možná A já pořád bych to viděla už zkusil jsem to bych někde po pátrat nějakých koších a už jako pokakané Princ a růže Rosea potom by tě a pak záhada a to se pak vysvětluje a pak už jenom řekneš No ještě štěstí že k těm věcem Mám to dítě