Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Hvězdná rada Jakuba Koháka

Evropa 2

Zábava

Co mám udělat když jsem se zamiloval do sestřenice?

Play

Poslechněte si podcast

4. 11. 2019

1 min

O epizodě podcastu

Co na to říká Jakub? 

Automatický přepis podcastu

hvězdná ráda Jakuba Koháka nový týden s Jakubem kohákem a opět série nových vězních rád Jestli já se budu v tomto týdnu zaměřovat na oblohu žena podnebí a budu samozřejmě se opírat o tyto veličiny a díky nim podle přicházet na nové a nové rady jak pohnout vaše životy A navíc A tenhle týden se nám zlomí říjen do listopadu nevím jak to tam je to tam ve všem ale mi to tak máme a buďme rádi otázka od Radka Co mám udělat když jsem se zamiloval do sestřenice jak to skončíjak to skončí jak to skončí je samozřejmě toto předjímat samozřejmou já tomu tady vyčítá že vidím že tahle Venuše se nám kloní k Jupiteru že to je dobrá zpráva to dobrá zpráva jsem ti to rozchodem samozřejmě s rodinou ale nejsem si 33 rozhodně ne já bych doporučoval takzvaný tak zvaný My tomu říkáme vztah ta za mě odtud La ví že to znamená že to vlastně nikdo neví jenom ty a sestřenice občas že A to jakoby to nakonec skončí špatně že tak leda by se někdo z vás tak za něco řekl nebo taky nic na myčce a nebo někdo z vás otěhotněl jeden z vás

Popis podcastu

Vesmírná humoreska s horoskopy a věštbou od Jakuba Koháka s Liborem Boučkem. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.