Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Hvězdná rada Jakuba Koháka

Evropa 2

Zábava

Co mám udělat abych byl taky moderátor?

Play

Poslechněte si podcast

8. 11. 2019

02:19

Vesmírná humoreska s horoskopy a věštbou od Jakuba Koháka s Liborem Boučkem. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Co na to říká Jakub? 

Automatický přepis podcastu

hvězdná ráda Jakuba Koháka jak ve středu Evropy 2 Dobré ráno Dobré ránko a dívám se na to jestli dnes ale je to tady je to vy také co použiješ 2 No taky nevíš kdy bude to odhad prostě on by to ráda jako ve škole když jsem psal test a b c prosím telefon protože ani snad se ptá co mám udělat aby se stal taky moderátorem Ladislav je to není to Ladislava Laďka měla napsat že jsou ty postupy úplně jiný ale ty zoladex no tak já jsem myslel jsem kráčel žádná ta jsem si všiml že Mercury v ascendentu že ano je a že beru vše působí odpudivě Google Věstonická vlastně je potřeba myslet pozitivně víc než kdy jindy To zrovna kdybyste Laďka hraje vladěk Ladislav že on se chce být jako moderátor pořadu asi co jiného že nebo nějaký třeba eventu eventuálně eventuelně myslíš jako v rádiu že chci video v televizi v rádiu Tady píše že má rád v dosáhnout vrcholu vrcholy do rádia A nebýt vidět to je vrchol to totiž kolikrát Láďo můžeš třeba být i v trenýrkách To jsme my dva nebo v pantoflích potřeba dej ano nebo třeba můžeš se šťourat třeba já nevím v uchu a nebo v zadku Počkej to jsem nemyslel Já to vím A to jsem nechtěl prozrazovat Každopádně ono Proto není potřeba moc že ono stačí ze základní školy vychodit kolik 3 4 třídy si stačí dát dohromady Kolik je 16 16 Stačí No prostě občas si vyčisti zuby ne