Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Hvězdná rada Jakuba Koháka

Evropa 2

Zábava

Co mám dělat dnes odpoledne?

Play

Poslechněte si podcast

17. 9. 2019

02:13

Vesmírná humoreska s horoskopy a věštbou od Jakuba Koháka s Liborem Boučkem. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Co na to říká Jakub? 

Automatický přepis podcastu

hvězdná ráda Jakuba Koháka Otevíráme další týden v afterparty na Evropě 2 Otevíráme hoře hvězdnou radou a s Jakubem kohákem ahoj čau zdravíme Samozřejmostí pletenec už se těší Co budeme řešit Jsem zvědav jak se pletenec a hvězdy poperou S otázkou od Lenky v pondělí Alenka píše co mám dělat dneska odpoledne jsem v Kuřimi ale psal že v Kuřimi je spousta spousta zajímavostí jako třeba jako kuřímský válec je první válec který vlastně vlastně jakoby zpevnil tenisovou plochu že je samozřejmě v té části oblasti tam bude jako kuřimsko nebo v Kuřimi je velmi velmi známý takže tak tady kuřecí lívanec že tam že pokud si to Jdeš na oběd To je tam v úterý vlastně Není jakoby dezert ale je to už vlastně hlavní jídlo takže jenom ten program pro Lenku nějak Richterova to znamená nejdříve válec pak lívanec a ještě nějaká 3. činnost kterou hvězdy rádi Vlach mě to tak A teď jak to řekl ano to končí na a všechno válec je lívanec pojďme něco najít se ti o čem se podívám do hvězdného ano hvězdokup nebo kalendáře je to růženec a Lenko samozřejmě nezapomenutelný a světově uznávaný kuřimských růženec dobře tak Lenko Možná jste nečekala takovouhle jsem něco sním Ano ano Ty jsi ho pak Pokud ti ho samozřejmě stát půjčí co za co dostal jsem ho od toho ve své dlani samozřejmě tím křížovým dolů a No a jsi schopná i volat Luci péra