Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Hvězdná rada Jakuba Koháka

Evropa 2

Zábava

Čím mám přikládat do kotle?

Play

Poslechněte si podcast

8. 10. 2019

02:06

Vesmírná humoreska s horoskopy a věštbou od Jakuba Koháka s Liborem Boučkem. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Co na to říká Jakub? 

Automatický přepis podcastu

hvězdná ráda Jakuba Koháka Zdravím tě jsem tady Já za tebe a naše báječné posluchače a možná i čtenáře kdo ví Třeba i přitom čtou Standa se ptá ano ne čtenářů ale tebe tím máme přikládat do kotle Aqua tajnosnubná otázka že možná je to logické že ty pneumatiky tak samozřejmě jako že to pichi pichi pichi A kam jdeš ty to bych šel přikládat do kotle že samozřejmě překládat když už tak nějakým palivem Které z ekologického na dřevo a uhlí briket a papír papír ten nejlepší ale já tuším za tu otázku nahoře ty mi ještě to jako skrytou záležitost ono to totiž ta otázka je podle mě vším tak nějak překlad do kotle tak nějak jakoby tak nějak povzbuzovat tak mi vlastně motivace kolegy co já nevím prostě porcovat jejich vzít energii Zůstanu svůj víš co nejdál No já si myslím že je důležité Důležité je pěkně ráno vstát nasnídat se vzít si nějakou nějaký dobrý podpůrný prostředek třeba vitamín nebo nějaký penicilin a nebo víš co prostě něco tak jakoby co tě na budíku fetamin ženšen v takové ty různé Jak se to jmenovalo Ne to ne prostě vyrazit do světa je radost plnými shower plnými doušky