Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Hvězdná rada Jakuba Koháka

Evropa 2

Zábava

Chci si propíchnout bradavky, je to atraktivní?

Play

Poslechněte si podcast

23. 9. 2019

01:42

Vesmírná humoreska s horoskopy a věštbou od Jakuba Koháka s Liborem Boučkem. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Co na to říká Jakub? 

Automatický přepis podcastu

hvězdná ráda Jakuba Koháka Jakub Kohák ve studiu Evropy 2 Tak to už je písnička Kdo by divné kdyby to bylo jinak je to jako když se spustí ale pozor kulomet spustila No a pozor kulomet ve které nejsou náboje ale lízátka Ano je to taková hezká představa a hezky to se spojuje s tou dnešní otázkou jestli Jana se ptá jestli tě zajímá co to mám v té krabičce že pozor já věštírny z nití které vypadaly z boty starého lamy No to snad jsem s tím náhodou přes Velice jako co máme v Nepálu Ano bylo by to posláno a je to skutečně skoro až 8. a relikvie Tak tomu se váže skvělá otázka Chtěla bych si nechat propíchnout bradavky Myslíš že to je pro muže atraktivní Byla jsem na instagramu že to holky mají ano tak samozřejmě Aqua otázky lámové Nepálu řeší velmi často a i ty nitě promluví promluví asi já jsem než do něho zadívám fosfolipidy No zase se zvláštní Ano už vidím poslat stodolami bradavky stonásobně písni Je to sexy paráda