Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Hvězdná rada Jakuba Koháka

Evropa 2

Zábava

Bojíš se smrti?

Play

Poslechněte si podcast

23. 10. 2019

01:44

Vesmírná humoreska s horoskopy a věštbou od Jakuba Koháka s Liborem Boučkem. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Co na to říká Jakub? 

Automatický přepis podcastu

hvězdná ráda Jakuba Koháka Posloucháte hvězdou radu s Jakubem kohákem nebudu to protahovat rovnou kritický předběhl že nikdy neříkej nikdy Každopádně smrti jako takové zhlasit nebojím protože ono je to tak jako zařízeno je to spravedlivé a takhle to prostě funguje nedá se s tím vůbec nic dělat její mě zařídit si svou prací poctivou robotou Nesmrtelnost to znamená to že odejdeme všichni takhle to prostě je tak to je to že ten čas má každý nějaký jiný ale můžete zanechat takový pomník Daňkovi vlastně takovou vlastně Žatce práceotročina každodenní že vlastně budeš žít dál že třeba můžeš tady postavit dálnici a nebo udělat nějakou velkou díru do země která je nezastupitelná přesně tak nějakou nějakou já měla granátem nebo vyřezat nějakou překrásnou sochu a nebo něco nebo plastu Dá se může se zapsat zapsat mnohými skutky do života všech lidí na planetě jak je takový nádherný skútrjsem si vyhladit lidstvo ale myslím že to pozitivní a to mě právě napadlo a takže