Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Zprávy pro Pardubický kraj: Sportovní hala se změnila na koncertní sál. Je z ní hlavní scéna Smetanovy Litomyšle

Český rozhlas - Hudba

Český rozhlas

Hudba

Zprávy pro Pardubický kraj: Sportovní hala se změnila na koncertní sál. Je z ní hlavní scéna Smetanovy Litomyšle

Obrázek epizody Zprávy pro Pardubický kraj: Sportovní hala se změnila na koncertní sál. Je z ní hlavní scéna Smetanovy Litomyšle

Poslechněte si podcast

11. 6. 2024

3 min

Sportovní hala v Litomyšli se proměnila v koncertní sál. Pořadatelé Smetanovy Litomyšle budovu, kde se hraje hokej, využijí až do 7. července jako hlavní festivalovou scénu. Aby byla akustika co nejlepší, oslovili organizátoři scénografa Davida Bazigu, který se svým týmem udělal několik podstaných změn v interiéru. Reportérka Naďa Kubínková byla na místě ve chvíli, kdy se ladilo piano na večerní koncert.

Všechno z tématu Hudba můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .