Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody „Lidé píší, že máme zhubnout.“ Pavel Berky a Matěj Pardus o hledání pozitivního vztahu k tělu

Hrana

Český rozhlas

Zdraví

„Lidé píší, že máme zhubnout.“ Pavel Berky a Matěj Pardus o hledání pozitivního vztahu k tělu

Obrázek epizody „Lidé píší, že máme zhubnout.“ Pavel Berky a Matěj Pardus o hledání pozitivního vztahu k tělu

Poslechněte si podcast

30. 11. 2021

29 min

O epizodě podcastu

„Mně se tělo během života rapidně měnilo. Celý život řeším, jestli zapadám do nějakého standartu,” říká zpěvák a choreograf Matěj Pardus, který vešel v povědomí jako účastník Superstar v roce 2011. Jeho partner, návrhář a kuchař Pavel Berky, který si získal popularitu jako finalista loňského ročníku realityshow MasterChef naopak říká, že má od doby, kdy přibral, své tělo raději.
„Mně se tělo během života rapidně měnilo. Celý život řeším, jestli zapadám do nějakého standardu,“ říká zpěvák a choreograf Matěj Pardus, který vešel v povědomí jako účastník Superstar v roce 2011. Jeho partner, návrhář a kuchař Pavel Berky, který si získal popularitu jako finalista loňského ročníku reality show MasterChef naopak říká, že má od doby, kdy přibral, své tělo raději.

Všechny díly podcastu Hrana můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas proAndroidaiOSnebo na webumujRozhlas.cz.

Popis podcastu

Hrana je dokumentární podcastová série Lukáše Houdka o mužské body imagi. Zprostředkuje příběhy lidí, kteří kvůli touze po vysněné postavě vedou souboj s vlastním tělem a dostávají se do fyzicky i psychicky hraničních situací. Vykresluje, jak snaha o změnu nebo udržení určitého vzhledu ovlivňuje mužský život a vztahy, případně jak je provázaná s kariérou.