
Kouzlo hereckého hlasu by mělo být na lince mezi mikrofonem a posluchačem, věří producent audioher

Polského režiséra a herce Michała Sieczkowského posluchači znají hlavně z filmů Andrzeje Wajdy. V současné době se ale pustil do takzvané superprodukce audioher a audiodramat. „Jsou to audioknihy ve větším formátu. Audioknihy, které obsahují všechna slova vypravěče a zároveň, kde každou postavu hraje jiný herec,“ vysvětluje host pořadu Hovory.
Popis podcastu
Rozhovor s osobností, která má zajímavý osobní i profesní život a názory. Hosty pořadu jsou respektované, ne nutně mediálně známé tváře všech oblastí společnosti.
Všechny díly podcastu Hovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .
Všechny díly podcastu Hovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .