Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Pralinky barvíme řepou nebo špenátem, v chuti to ale nepoznáte, usmívá se majitel čokoládovny

Pralinky barvíme řepou nebo špenátem, v chuti to ale nepoznáte, usmívá se majitel čokoládovny

Obrázek epizody Pralinky barvíme řepou nebo špenátem, v chuti to ale nepoznáte, usmívá se majitel čokoládovny

Poslechněte si podcast

3. 12. 2021

24 min

Začínali v malém krámku s vínem a delikatesami. Impulz k založení čokoládovny přišel od nynějšího kolegy, bývalého spolužáka, který chtěl začít podnikat. „Na to, že jsme obchůdek na malém městě, se poměrně dobře prodávala čokoláda. Tak jsme mu dali tip na čokoládu. Chtěl si ji nechat vyrábět, ale nikdo to nechtěl dělat podle našich představ. Tak jsme si řekli, že začneme sami,“ vypráví Václav Durďák, jeden z majitelů Čokoládovny JANEK. Jaká je tedy ta nejlepší čokoláda?

Popis podcastu

Rozhovory Lucie Výborné. Zajímavé osobnosti mluví o věcech, jimž rozumějí. Své dotazy pokládejte přes formulář na webu.

Všechny díly podcastu Host Lucie Výborné můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .