
Chceme rodičům a učitelům ukázat, co všechno mohou s dětmi dělat, říká ředitel Maker Faire Prague
Příští víkend, 22. – 23. června 2019, proběhne v Praze druhý ročník festivalu Maker Faire Prague. Jeho spoluzakladatelem a programovým ředitelem je vědec, popularizátor hravé vědy a učitel Jiří Zemánek. Co znamená maker? Pro koho je určen festival? A za co získal Fulbright-Masarykovo stipendium? Ptala se Patricie Strouhalová.
Popis podcastu
Rozhovor s hosty, které jinde neuslyšíte. Atraktivní povídání o zajímavých tématech nebo o tom, čemu zpovídané osobnosti rozumějí nejlépe. Každý všední den po 9. hodině moderuje Libor Bouček nebo Jan Pokorný. O víkendu pak od 10 hodin moderují Patricie Strouhalová a Vladimír Kroc.
Všechny díly podcastu Host Radiožurnálu můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .
Všechny díly podcastu Host Radiožurnálu můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .
