
Eva Podzimková o filmu Po večerce: Tábory jsou skvělá věc, je dobré zažít trochu diskomfortu
Herečka Eva Podzimková je další hvězdou nové české komedii Po večerce. V rozhovoru s Lubkou a Márou zavzpomínala na dětské tábory, kam sama jezdila. Jako děti doslova stavěli tábor na zelené louce a bez elektřiny. „Myslím si, že je dobré absolvovat nějakou míru diskomfortu a takhle se něco naučit pro život,“ vysvětlila s tím, že své dcery ráda na tábor jednou pošle. Vedoucí by na nich ale dělat nechtěla. Poslechněte si celý rozhovor.
See omnystudio.com/listener for privacy information.
Popis podcastu
Pořad rádia Frekvence 1
