Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 47: Zaniklé pracovní pozice aneb pokrok nezastavíš

Holky dRzý NEJEN o HR

Oti & Veru

Zábava

,

Byznys

47: Zaniklé pracovní pozice aneb pokrok nezastavíš

Obrázek epizody 47: Zaniklé pracovní pozice aneb pokrok nezastavíš

Poslechněte si podcast

21. 1. 2023

23 min

Každá doba má své výzvy a pokrok nezastavíš. Ovlivňuje náš osobní život i práci.

Díky pokroku spousta pozic zaniká, a naopak se rodí. Pokud nechceme na pracovním trhu zaniknout s naší pracovní pozicí, musíme se přizpůsobovat.

Které pozice zanikly v posledním století a které možná zaniknou do roku 2030?
Na to jsme se zaměřily v této epizodě.

Pusťte si nás na chvilku do uší.

Holky dRzý Instagram:https://www.instagram.com/holky_drzy_podcast/

Popis podcastu

? Podcast NEJEN o HR s lehkostí, nadsázkou a humorem často „na hraně“. ⚫️ Chceme vás pobavit, podělit se o zajímavosti a rozdmýchat debatu nad ožehavými tématy. Nehrajeme si na vzdělávací podcast, jsme své, jsme drzé a mluvíme jak nám pusa narostla. ?Poslech nedoporučujeme puritánům a těm, co se berou moc vážně. Ostatní vítáme a přejeme si jediné, užijte si to s námi ? ? Oti Tůmová a Veru Prášková ? Kdo jsme? Jsme kamarádky už …. no už dlouho a pracovaly jsme spolu již ve třech firmách a často ve stejných týmech. Jsme HR holky více než 14 let a pořád nás to baví a baví nás to spolu. Chcete nám něco říct? Máte nápady, tipy na další díly? Napište nám ? ❤️ Holky dRzý Instagram: https://www.instagram.com/holky_drzy_podcast/ (https://www.instagram.com/holky_drzy/)