Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 1. Liga, taky liga Speciál #6: Hodnocení sezóny Chance ligy 2021/22

Hokejcz

Hokejcz

Sport

1. Liga, taky liga Speciál #6: Hodnocení sezóny Chance ligy 2021/22

Obrázek epizody 1. Liga, taky liga Speciál #6: Hodnocení sezóny Chance ligy 2021/22

Poslechněte si podcast

8. 5. 2022

2 hod 47 min

Záznam živého vysílání s hodnocením sezóny Chance ligy 2021/22. S tradičními experty - Markem Hedbávným, šéfredaktorem hokej.cz a Richardem Wagnerem, komentátorem Chance ligy. Jako hosté se vystřídali asistent trenéra Vsetína a pětinásobný šampion extraligy se Vsetínem Jan Srdínko, nový hlavní trenér Šumperka a nejmladší hlavní kouč v historii profesionálních soutěží v ČR Lukáš Majer a nový hlavní trenér, odchovanec a největší z vrchlabských srdcařů Tomáš Jirků.

Proč omlazený a oslabený kádr Jihlavy zase došel až na vrchol? Jaká by měla být budoucnost padajících týmů z Havířova, Benátek nad Jizerou a Ústí na Labem? Které týmy byly svými výkony a výsledky největším zklamáním a které se naopak mohou považovat za vítěze? Jak postupovali trenéři Vsetína při budování kádru na další sezónu a co byla největší překážka na cestě do baráže? Jak se na nadcházející ročník připravuje nový šumperský kouč, jak prožíval emočně vypjaté série o život a jaká je jeho hokejová filozofie? A jaké byly okolnosti administrativní chyby, která Vrchlabí stála postup do play off? Odpovědi nejen na tyto otázky v záznamu živého vysílání a v poslední epizodě letošní sezóny.

Instagram: @prvniliga.takyliga