Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 1. Liga, taky liga Speciál #4: Preview Chance ligy 2021/22

Hokejcz

Hokejcz

Sport

1. Liga, taky liga Speciál #4: Preview Chance ligy 2021/22

Obrázek epizody 1. Liga, taky liga Speciál #4: Preview Chance ligy 2021/22

Poslechněte si podcast

13. 9. 2021

3 hod 48 min

Záznam živého vysílání s velkým preview před sezónou Chance ligy 2021/22. Hosty byli Marek Hedbávný, šéfredaktor webu hokej.cz a expert na Chance ligu, Richard Wagner, sportovní redaktor a komentátor Chance ligy a Jiří Vykoukal, bývalý hokejový trenér a manažer Prostějova a nyní sportovní mentor a mentální kouč.

Jaké jsou silné stránky a slabiny jednotlivých týmů? Kdo před sezónou nejlépe posílil? Dokáže někdo ze Chance ligy postoupit do extraligy? A které týmy budou nejvíce ohroženy sestupem? Odpovědi nejen na tyto otázky naleznete v tomto velkém preview před sezónou. A také si experti zatipují pořadí jednotlivých týmů po základní části, vítěze kanadského bodování, nejlepšího střelce jednotlivých týmů, favority na závěrečná individuální ocenění či týmy, které nasází nejvíc gólů či které jich nejméně dostanou.

Instagram: @prvniliga.takyliga