Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Podívat se pravdě do očí

Podívat se pravdě do očí

Obrázek epizody Podívat se pravdě do očí

Poslechněte si podcast

21. 9. 2020

18 min

Podnikatel Pavel Slavíček je naším dalším hostem v podcastu Hodnoty v podnikání. Pavel se vyučil kovařině, aby pak jako český Honza odešel do světa hledat to pravé řemeslo a nakonec se vrátil do rodinné firmy zaměřenou na dodávání IT technologií. Pavel se ale někdy vnímal jako marnostratný syn. Neodešel tehdy úplně v dobrém a víra Boha jeho mysl taky moc nezaměstnávala. Pavel dnes podniká s bratrem. Působí na pozici CEO a má na starosti především komunikaci s lidmi a provoz firmy. Občas si vzpomene na výheň a kovadlinu, protože to byla práce, která ráno začala a večer skončila. Dnes je v práci vlastně stále. Navíc vnímá zvláštní bázeň vůči svému tátovi. Ten vybodoval firmu od nuly. A na Pavlovi dnes je, aby společnost prospívala. Jenže se mu to vždy nedaří. Obzvláště nyní, kdy jim epidemická situace háže klacky pod nohy.

Popis podcastu

Zveme k rozhovorům křesťanské podnikatele, obchodníky, manažery a živnostníky. Hledáme cesty k propojení úspěšného byznysu a živé víry.