Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #9 - Příběh sexistického teroristy v čele státu (zvodeň, Donald Trump a tygři)

Histor(k)y

dejepIG

Historie

#9 - Příběh sexistického teroristy v čele státu (zvodeň, Donald Trump a tygři)

Obrázek epizody #9 - Příběh sexistického teroristy v čele státu (zvodeň, Donald Trump a tygři)

Poslechněte si podcast

12. 12. 2021

23 min

#historie #historky #dejepis #dejepIG

Co mají společnéhozvodeň, bomby a tygři? A co že je to vlastně ta zvodeň? Je povolené postavit si uprostřed New Yorku beduinský stan? Má Švýcarsko právo na existenci? A co dělat, když se na studijní pobyt dovezete klec s tygry? Nejen to se dozvíte v tomto dílu podcastu Histor(k)y. Nezapomeňte o něm dát vědět, přátelům, příbuzným, kamarádům, známým, svým podřízeným i nadřízeným, paní v metru i sousedovi v karanténě, určtě to ocení! :)

Popis podcastu

Je tady první český podcast o historii, který může bavit každého! :) Histor(k)y jsou podcast jednoho pana učitele o minulosti, která je plná zajímavých, napínavých, neuvěřitelných a bizarních příběhů. Ať už jsi žák odsouzený k dvěma hodinám dějepisu týdně, dějepisář hledající způsob, jak zaujmout své svěřence, nadšenec do historie nebo se prostě chceš dozvědět něco zajímavého, tento podcast je přesně pro tebe! Podcast Histor(k)y najdete I na ApplePodcasts, GooglePodcasts, Instagramu nebo YouTube. #historie #dejepis #skola #pribehy