Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Heureka podcast Tomáše Bravermana

Heureka Group a.s.

Byznys

Jitka Dvořáková (General Manager, CZC.cz & Regional Director, Mall Group ) - Korporát nemusí být nutně sprosté slovo

Play

Poslechněte si podcast

10. 6. 2021

1 hod 23 min

Do našeho podcastu přijala pozvání další úspěšná žena, Jitka Dvořáková, která má o světě e-commerce co vyprávět. Jaké byly její začátky a co si myslí o korporátech - existuje dobrý korporát? Nejen to, ale i jak prožívala přechod do startupu a jaký je rozdíl mezi vizionářem a manažerem, prozradí generální manažerka v CZC.cz a regionální ředitelka v Mall Group. Poslechněte si, jaké dopady má, podle Jitky, covid-19 na práci a na leadership a co dělá dobrého CEO dobrým CEO? V neposlední řadě Jitka také prozradí, co ji motivuje a udržuje aktivní. Tak si dejte inspirativní hodinku, přejeme příjemný poslech.

Popis podcastu

Hvězdní hosté, jedinečné know-how a unikátní neformální rozhovory s velkým přesahem za hranice e-commerce světa u Tomáše Bravermana, CEO Heureky. Přinášíme podcast, který je plný inspirace nejen ze světa byznysu, e-commerce a online marketingu. Poslechněte si názory, vize a zkušenosti mnoha zajímavých hostů jak z Čech, tak ze zahraničí.