Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody David Antoš (Principal, BCG) – Reálný svět je nejlepší metaverse, který máme

Heureka podcast Tomáše Bravermana

Heureka Group a.s.

Byznys

David Antoš (Principal, BCG) – Reálný svět je nejlepší metaverse, který máme

Obrázek epizody David Antoš (Principal, BCG) – Reálný svět je nejlepší metaverse, který máme

Poslechněte si podcast

2. 5. 2022

1 hod 3 min

S Tomášem tentokrát k mikrofonu zasedl ​​David Antoš z BCG. A právě proto má tahle epizoda spíše formát masterclass o marketplacech v Evropě i ve světě. S Davidem probereme, jak globalice trhů reaguje na válečný konflikt na Ukrajině, proč jsou v Evropě nejlepší hráči často vysoce lokalizovaní a nastíníme, kdy čekat na tuzemském trhu Amazon. A uslyšíte, zda se dá Amazonu a Alibabě konkurovat nebo jak by mohla vypadat budoucí konsolidace marketplaců v Evropě.


Popis podcastu

Hvězdní hosté, jedinečné know-how a unikátní neformální rozhovory s velkým přesahem za hranice e-commerce světa u Tomáše Bravermana, CEO Heureky. Přinášíme podcast, který je plný inspirace nejen ze světa byznysu, e-commerce a online marketingu. Poslechněte si názory, vize a zkušenosti mnoha zajímavých hostů jak z Čech, tak ze zahraničí.