MICHAL VIEWEGH: "Nestěžuji si. Nějak bylo, nějak bude."

Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody MICHAL VIEWEGH: "Nestěžuji si. Nějak bylo, nějak bude."

HausboTalk Petra Horkého

Petr Horký

Společnost

MICHAL VIEWEGH: "Nestěžuji si. Nějak bylo, nějak bude."

Obrázek epizody MICHAL VIEWEGH: "Nestěžuji si. Nějak bylo, nějak bude."

Poslechněte si podcast

23. 6. 2022

48 min

V šedesáti letech vydal svůj životopis: Děravé paměti - Šedesát báječných let pod psa. Vyšlo to na 230 stran. Je to hodně nebo málo? Přijde mi, že Michal Viewegh se mnohokrát vydal veřejnosti všanc bez toho, že by se dělal lepší. Proto se umí pochválit, pochlubit, vytahovat i přiznat k něčemu, co sice mnozí děláme taky, ale tajíme to, stydíme se. Jsem rád za naše setkání a vážím si toho, že i při rozhovoru jsem cítil upřímnost a (mnohdy sebezničující) otevřenost. Bylo to bezva setkání. A teď jsem na tahu já, abych sebral sílu a dočetl Biomanželku. Román, který tvrdě ukazuje jednoduchost nás chlapů, rafinovanost ženských, když se rozhodnou...a snadnou manipulativnost těch, kteří jsou nerozhodní...

Vážení posluchači, pokud budete chtít, můžete nám poslat dobrovolný dar zde:  www.patreon.com/petrhorky anebo zde: 1035355738/6100.

Popis podcastu