Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Mistryně výčepní: Pivo z tanku je čerstvější. Sklenice na pivo musí být mokrá, čistá a studená

HanáJede

HanáJede

Zábava

Mistryně výčepní: Pivo z tanku je čerstvější. Sklenice na pivo musí být mokrá, čistá a studená

Obrázek epizody Mistryně výčepní: Pivo z tanku je čerstvější. Sklenice na pivo musí být mokrá, čistá a studená

Poslechněte si podcast

22. 9. 2021

48 min

Jak si správně načepovat pivo na domácí grilovačce? Jak poznat správně vyčištěnou sklenici na pivo? Víte, že pivo z tanku není ve skutečnosti nalito přímo v nerezové nádobě? A co rozhodně výčepním v podniku nedělat? Hostem 34.dílu podcastu HanáJede bude držitelka titulu Kozel Mistr výčepní 2021 Tereza Petřvalská.

Sledujte nás:
www.hanajede.cz
www.youtube.com/hanajede
www.facebook.com/hanajede.cz
www.instagram.com/hanajede.cz

Popis podcastu

Každý den potkáváme na ulici stovky lidí, ale většinu z nich míjíme bez povšimnutí. Spolu s tím však nevědomky míjíme osoby s neuvěřitelnými osudy, pracovními úspěchy a životními příběhy, z nichž mnozí si naši pozornost zaslouží. V novém podcastu HanáJede vám tyto osobnosti představím. Osoby, jejichž příběhy stojí za to znát. Věřte, že budete překvapeni, kolik úžasných a inspirujících lidí žije ve vašem okolí. A kdo ví, třeba zjistíte, že bydlí ve stejné ulici nebo je potkáváte každý den cestou do práce. Lukáš Krbeček