Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Ivo Ištvan: 90 % kauz končí do jednoho měsíce. Únikům informací ze spisů nelze zabránit

HanáJede

HanáJede

Zábava

Ivo Ištvan: 90 % kauz končí do jednoho měsíce. Únikům informací ze spisů nelze zabránit

Obrázek epizody Ivo Ištvan: 90 % kauz končí do jednoho měsíce. Únikům informací ze spisů nelze zabránit
Play

Poslechněte si podcast

13. 10. 2021

1 hod 29 min

Vrchní státní zastupitelství - instituce, kterou většina veřejnosti zná, málokdo však přesně ví, co má na starosti a jakou roli hraje v rámci právního systému ČR. Jak dochází k únikům informací ze spisů? Zvyšuje se v posledních letech počet odposlechů? Pokusil se někdo o úplatek? Hostem 37.dílu podcastu HanáJede byl vrchní státní zástupce Ivo Ištvan.

Popis podcastu

Každý den potkáváme na ulici stovky lidí, ale většinu z nich míjíme bez povšimnutí. Spolu s tím však nevědomky míjíme osoby s neuvěřitelnými osudy, pracovními úspěchy a životními příběhy, z nichž mnozí si naši pozornost zaslouží. V novém podcastu HanáJede vám tyto osobnosti představím. Osoby, jejichž příběhy stojí za to znát. Věřte, že budete překvapeni, kolik úžasných a inspirujících lidí žije ve vašem okolí. A kdo ví, třeba zjistíte, že bydlí ve stejné ulici nebo je potkáváte každý den cestou do práce. Lukáš Krbeček