Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Youradio Talk

Byznys

Podcast Goodwill Talks: Od píky až na vrchol

Goodwill Talks: Od píky až na vrchol je určený všem příznivcům zodpovědného podnikání a svobodného rozhodování. Inspiraci pro vás i pro váš byznys přináší Lenka Hlavatá, výkonná ředitelka poradenské skupiny HPCG a autorka ocenění pro firmy, kterých si lidé váží – Český Goodwill. V rozhovorech s úspěšnými podnikateli z rodiny Český Goodwill probírá všechny aspekty podnikání.

4 epizod

4 odběratelé

Jan Vlachynský - Lidi z Baru - Jako šéf se snažím svým lidem hlavně nic nekazit. Autonomii zpočátku lidé neočekávají, ale časem si jí nejvíce cení.

8. 2. 2021

1 hod 11 min

Vladimír Šulc, EDUARD – MODEL ACCESSORIES: Zaplať pánbůh za krizi - nám umožnila vyrůst. Hodně firem v oboru roste, pokud si vyrábějí samy. Na rozdíl od Ameriky nespoléháme na outsourcing v Asii a jsme na tom dobře.

5. 2. 2021

55 min

Martin Palička – Etnetera Group: Pozice a příležitosti vytváříme podle talentů, ne naopak. O odchodech, návratech i digitální transformaci firem či investování.

3. 2. 2021

1 hod 3 min

Zuzana Petrofová – PETROF: Naše nástroje mají ve světě jasně rozeznatelný zvuk, odrážejí duši národa.

1. 2. 2021

55 min