Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Globálně spolu 19: Jak pomáhat s pomocí čajových plantáží?

Globálně spolu

Czech-UNDP Partnership for SDGs

Společnost

Globálně spolu 19: Jak pomáhat s pomocí čajových plantáží?

Obrázek epizody Globálně spolu 19: Jak pomáhat s pomocí čajových plantáží?

Poslechněte si podcast

5. 5. 2022

16 min

V devatenáctém dílu podcastu Globálně Spolu se budeme bavit o čaji a jeho dovážení z různých koutů světa s českým sociologem Petrem Sičem. Věděli jste, že Gruzie má čajové plantáže? Jak projekt Petra Siče pomáhá místním? A jak získat grant od Czech-UNDP Partnership na rozvojová projekty? To a více se dozvíte v dnešním podcastu.


Popis podcastu

Globálně spolu je český podcast věnovaný české rozvojové spolupráci a agendě Cílů udržitelného rozvoje OSN. Jednotlivé epizody představují české inovativní firmy, nevládní organizace a experty, kteří realizují projekty v rámci Partnerství pro Cíle udržitelného rozvoje mezi Českou republikou a Rozvojovým programem OSN (anglicky Czech-UNDP Partnership for SDGs).

Epizodami provází český novinář David Klimeš, který s jednotlivými hosty představuje různorodé projekty v zemích, kde Česká republika aktivně pomáhá.