Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Globálně spolu 17: Platforma chytrých dat a jak ji využít v rozvojových projektech

Globálně spolu

Czech-UNDP Partnership for SDGs

Společnost

Globálně spolu 17: Platforma chytrých dat a jak ji využít v rozvojových projektech

Obrázek epizody Globálně spolu 17: Platforma chytrých dat a jak ji využít v rozvojových projektech

Poslechněte si podcast

29. 4. 2022

20 min

V sedmnáctém dílu podcastu Globálně Spolu se budeme bavit o poradenských službách v rozvojových zemích se zástupcem společnosti Aspiro Miroslavem Kučerou.  


Budeme se bavit o platformě chytrých dat v Bosně a Herzegovině, kde všude se toto řešení dá využít a jak těžké je se zorientovat v možnostech rozvojové spolupráce s různými agenturami včetně českého Challenge Fundu, který projekty částečně financoval.


Popis podcastu

Globálně spolu je český podcast věnovaný české rozvojové spolupráci a agendě Cílů udržitelného rozvoje OSN. Jednotlivé epizody představují české inovativní firmy, nevládní organizace a experty, kteří realizují projekty v rámci Partnerství pro Cíle udržitelného rozvoje mezi Českou republikou a Rozvojovým programem OSN (anglicky Czech-UNDP Partnership for SDGs).

Epizodami provází český novinář David Klimeš, který s jednotlivými hosty představuje různorodé projekty v zemích, kde Česká republika aktivně pomáhá.