Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Globálně spolu 14: Rozvojové projekty v Gruzii

Globálně spolu

Czech-UNDP Partnership for SDGs

Společnost

Globálně spolu 14: Rozvojové projekty v Gruzii

Obrázek epizody Globálně spolu 14: Rozvojové projekty v Gruzii

Poslechněte si podcast

29. 4. 2022

13 min

Hostem čtrnáctého dílu Globálně Spolu je historik a lektor českého jazyka a literatury na Fakultě humanitních věd a Ekonomické fakultě Tbiliské státní univerzity Ivane Džavachišviliho Vojtěch Kubec. Díky své hluboké znalosti historie, etnologie a kultury jihokavkazského regionu se v rámci spolkové činnosti věnuje uchovávání informací o vývoji zdejší krajanské komunity. 


Od roku 2013 se v různých pozicích podílí na realizaci projektů zahraniční rozvojové spolupráce ČR v Gruzii včetně projektů podpořených Czech-UNDP Partnership for SDGs.


Popis podcastu

Globálně spolu je český podcast věnovaný české rozvojové spolupráci a agendě Cílů udržitelného rozvoje OSN. Jednotlivé epizody představují české inovativní firmy, nevládní organizace a experty, kteří realizují projekty v rámci Partnerství pro Cíle udržitelného rozvoje mezi Českou republikou a Rozvojovým programem OSN (anglicky Czech-UNDP Partnership for SDGs).

Epizodami provází český novinář David Klimeš, který s jednotlivými hosty představuje různorodé projekty v zemích, kde Česká republika aktivně pomáhá.