Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek podcastu GetFix

Podcast GetFix

11 epizod

3 odběratelé

Se službou GetFix najdete snadno a rychle autoservis pro vaše auto. Ať už máte evropský vůz nebo exotiku. Srovnáme za vás autoservisy.
Obrázek epizody Společnost GetFix je dobře prosperující firma, která vydělané peníze nenechává jen v kase, ale podporuje neziskové společnosti. Mnohým z nich nabídla servis firemní flotily zdarma.

Společnost GetFix je dobře prosperující firma, která vydělané peníze nenechává jen v kase, ale podporuje neziskové společnosti. Mnohým z nich nabídla servis firemní flotily zdarma.

15. 11. 2021

12 min

Obrázek epizody S používáním služeb GetFix porostete i vy a hlavně ušetříte čas i peníze. Jak je to vůbec možné? Stačí se seznámit s bohatou nabídkou rozvíjející se společnosti a nechat se hýčkat jejich službami.

S používáním služeb GetFix porostete i vy a hlavně ušetříte čas i peníze. Jak je to vůbec možné? Stačí se seznámit s bohatou nabídkou rozvíjející se společnosti a nechat se hýčkat jejich službami.

8. 11. 2021

7 min

Obrázek epizody GetFix se neustále rozšiřuje a nabízí zákazníkům neustále zlepšující se služby. Vlastnit auto není zdaleka jen o jeho servisování a jeho údržbě. GetFix vám můžeme pomoci řešit třeba i pojistnou událost a nebo nákup nového vozu

GetFix se neustále rozšiřuje a nabízí zákazníkům neustále zlepšující se služby. Vlastnit auto není zdaleka jen o jeho servisování a jeho údržbě. GetFix vám můžeme pomoci řešit třeba i pojistnou událost a nebo nákup nového vozu

1. 11. 2021

12 min

Obrázek epizody V soutěži s GetFix je milion korun. Nechte si opravit své auto a zapojte se do soutěže, která vám přinese slevové kupony pro příští opravu vašeho vozu.

V soutěži s GetFix je milion korun. Nechte si opravit své auto a zapojte se do soutěže, která vám přinese slevové kupony pro příští opravu vašeho vozu.

25. 10. 2021

12 min

Obrázek epizody Nenechte se napálit při koupi ojetého auta. Velký pozor si mimo jiné dejte na stočené tachometry.

Nenechte se napálit při koupi ojetého auta. Velký pozor si mimo jiné dejte na stočené tachometry.

18. 10. 2021

18 min

Obrázek epizody Vadný DPF filtr dnes už nemusí znamenat, že se v servisu nedoplatíte. Dnešní filtry se dají mnohdy čistit a znovu takzvaně oživit. Jejich údržbu rozhodně nezanedbávejte!

Vadný DPF filtr dnes už nemusí znamenat, že se v servisu nedoplatíte. Dnešní filtry se dají mnohdy čistit a znovu takzvaně oživit. Jejich údržbu rozhodně nezanedbávejte!

11. 10. 2021

14 min

Obrázek epizody Špatný technický stav vozu nemusí znamenat jen to, že auto neprojde technickou kontrolou. Mnoho technických komplikací může zapříčinit v horším případě i nehodu. Zajímalo nás na co si máme dávat pozor a kdy nás stav vozidla ohrožuje na životě.

Špatný technický stav vozu nemusí znamenat jen to, že auto neprojde technickou kontrolou. Mnoho technických komplikací může zapříčinit v horším případě i nehodu. Zajímalo nás na co si máme dávat pozor a kdy nás stav vozidla ohrožuje na životě.

4. 10. 2021

13 min

Obrázek epizody Při koupi nového vozu se prodejci snaží podobu záruky auta držet zákazníka s garančními prohlídkami takzvaně pod střechou a tvrdí, že kvůli záruce musejí jezdit právě tam kde auto zakoupili. Není to ale pravda. Poslechněte si, kdy a s jakou závadou můžete

Při koupi nového vozu se prodejci snaží podobu záruky auta držet zákazníka s garančními prohlídkami takzvaně pod střechou a tvrdí, že kvůli záruce musejí jezdit právě tam kde auto zakoupili. Není to ale pravda. Poslechněte si, kdy a s jakou závadou můžete

10. 9. 2021

9 min

Obrázek epizody Máte pocit, že vám během garanční prohlídky vozu nevyměnili olej s filtrem a přesto tyto položky máte na faktuře? Dříve běžná praxe, dnes je to prakticky nemožné. Přesto ale existují zákazníci, kteří jsou se servisem nespokojeni. Tady jsou nejčastější dův

Máte pocit, že vám během garanční prohlídky vozu nevyměnili olej s filtrem a přesto tyto položky máte na faktuře? Dříve běžná praxe, dnes je to prakticky nemožné. Přesto ale existují zákazníci, kteří jsou se servisem nespokojeni. Tady jsou nejčastější dův

6. 9. 2021

9 min

Obrázek epizody Nenechte se při autonehodě napálit „crash huntery“. Oprava vozu se vám může prodražit. Nahlédněte s námi pod pokličku autoservisů a pojišťoven ať víte, podle čeho se kalkulují opravy aut.

Nenechte se při autonehodě napálit „crash huntery“. Oprava vozu se vám může prodražit. Nahlédněte s námi pod pokličku autoservisů a pojišťoven ať víte, podle čeho se kalkulují opravy aut.

3. 9. 2021

10 min

Obrázek epizody Se službou GetFix najdete snadno a rychle autoservis pro vaše auto. Ať už máte evropský vůz nebo exotiku. Srovnáme za vás autoservisy.

Se službou GetFix najdete snadno a rychle autoservis pro vaše auto. Ať už máte evropský vůz nebo exotiku. Srovnáme za vás autoservisy.

30. 8. 2021

9 min