Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Youradio Talk

Byznys

Podcast GetFix

Se službou GetFix najdete snadno a rychle autoservis pro vaše auto. Ať už máte evropský vůz nebo exotiku. Srovnáme za vás autoservisy.

4 epizod

1 odběratel

Obrázek epizody Při koupi nového vozu se prodejci snaží podobu záruky auta držet zákazníka s garančními prohlídkami takzvaně pod střechou a tvrdí, že kvůli záruce musejí jezdit právě tam kde auto zakoupili. Není to ale pravda. Poslechněte si, kdy a s jakou závadou můžete

Při koupi nového vozu se prodejci snaží podobu záruky auta držet zákazníka s garančními prohlídkami takzvaně pod střechou a tvrdí, že kvůli záruce musejí jezdit právě tam kde auto zakoupili. Není to ale pravda. Poslechněte si, kdy a s jakou závadou můžete

10. 9. 2021

9 min

Obrázek epizody Máte pocit, že vám během garanční prohlídky vozu nevyměnili olej s filtrem a přesto tyto položky máte na faktuře? Dříve běžná praxe, dnes je to prakticky nemožné. Přesto ale existují zákazníci, kteří jsou se servisem nespokojeni. Tady jsou nejčastější dův

Máte pocit, že vám během garanční prohlídky vozu nevyměnili olej s filtrem a přesto tyto položky máte na faktuře? Dříve běžná praxe, dnes je to prakticky nemožné. Přesto ale existují zákazníci, kteří jsou se servisem nespokojeni. Tady jsou nejčastější dův

6. 9. 2021

9 min

Obrázek epizody Nenechte se při autonehodě napálit „crash huntery“. Oprava vozu se vám může prodražit. Nahlédněte s námi pod pokličku autoservisů a pojišťoven ať víte, podle čeho se kalkulují opravy aut.

Nenechte se při autonehodě napálit „crash huntery“. Oprava vozu se vám může prodražit. Nahlédněte s námi pod pokličku autoservisů a pojišťoven ať víte, podle čeho se kalkulují opravy aut.

3. 9. 2021

10 min

Obrázek epizody Se službou GetFix najdete snadno a rychle autoservis pro vaše auto. Ať už máte evropský vůz nebo exotiku. Srovnáme za vás autoservisy.

Se službou GetFix najdete snadno a rychle autoservis pro vaše auto. Ať už máte evropský vůz nebo exotiku. Srovnáme za vás autoservisy.

30. 8. 2021

9 min