Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Nerovnosti ve vzdělávání se prohlubují. Jak české školství zachránit? (Prokop, Nantl & Navrátil)

George podcast

Česká spořitelna

Byznys

Nerovnosti ve vzdělávání se prohlubují. Jak české školství zachránit? (Prokop, Nantl & Navrátil)

Obrázek epizody Nerovnosti ve vzdělávání se prohlubují. Jak české školství zachránit? (Prokop, Nantl & Navrátil)

Poslechněte si podcast

12. 5. 2021

58 min

Národní plán obnovy chce dát na školství méně než na modernizaci železničních přejezdů. Přitom se prohlubují nerovnosti ve vzdělávání, které nás stojí 18 miliard ročně a nadto je pětina českých dospívajících na hranici funkční gramotnosti. Co s tím?! Poslechněte si George podcast se sociologem Danielem Prokopem, náměstkem pro vzdělávání Jiřím Nantlem a ekonomem Davidem Navrátilem.

Popis podcastu

Podcastová série ze světa financí, digitálního bankovnictví, inovací a ekonomiky, připravovaná analytiky a tvůrci z České spořitelny. Toto sdělení nepředstavuje investiční doporučení ani investiční poradenství podle příslušných právních předpisů. Hodnota investičních nástrojů může stoupat i klesat a jejich minulá výkonnost nezaručuje výkonnost budoucí. Další důležité informace si přečtěte na www.investicnicentrum.cz.