Najděte si:

Gastromapa Lukáše Hejlíka 111

001 / René Müller / Faency Fries

7

Někdy je lepší si trochu zajet, než se hodně spálit! Gastromapa Lukáše Hejlíka od 1. 11. 2019 i jako podcast.

001 / René Müller / Faency Fries

Abstrakt

V prvním díle podcastu Gastromapa Lukáše Hejlíka 111 jsme se vydali do Ostravy za majitelem sítě hranolkáren Faency Fries Reném Müllerem.

Přepis

se mnou je to hrané Miller je z podniku Fancy fries A jsme v Ostravě No poprvé jsme v podchodě Protože jdeme nádraží ze Stodolní a vlastně na Stodolní to je to slavná ulice tady u nás že jo ale je vlastně ještě tak slavná Já si upřímně myslím že slavná víc v Polsku než v Česku Protože podle toho kolik to je vole jako každý pátek večer Tak a to je to že polština No tady Češi už to moc nejezdí Co to bylo před 15 lety Už to dávno není tak hlavně to začínalo se v jakém stánku před pár lety že tady po těch klubech měli koncert a tak jako jak to bylo hodně alternativní tak to vlastně pálili Tadeáš pak se posune nahrát na Černou louku a potom v Dolní oblasti ateď jsem tam kde jsou René Müller má podnik Fancy fries což je hranolkarna a já ve svém prvním díle podcastu který se má věnovat gastronomy přes tebou po dni který dělá vlastně jenom hranolky na druhou stranu dokázal mnohé začali v Ostravě pak se se svým parťákem Honzou haščák m dostali do spousty dalších míst mi si o tom budeme dneska povídat ale pro mě je to byl od začátku Fenomén dá se říct že v mém počítání s gastromapu něco jako milník protože když se u vás psal tak to bylo nejsledovanější report a když jsem pak vás natáčel jeden video díl Tak to byl nejsledovanější díl takže doufám že teorii nejposlouchanější Podcast Hrnem jak nás to napadlo dát dohromady Ale story je taková že my jsme s Honzou chodí na gympl tady 8 let kousek pár ulic odsud a já jsem se potom dostal na univerzitu do Holandska kde jsem byl tři roky a Honza občas psa na výlet a jak jsme se stali potom Holandsku tak tam jerozšířená kultura hranolek že ale většinou to že jenom je z mražených polotovarů což na zub a nezaujalo A kromě toho teda jedli ve velkém ale potom jsme nenarazili na provozovnu vždyť to dělali z čerstvých brambor To se nám líbilo a já si ho pak ještě půl roku do konce školy Pak jsem se vrátil Já jsem se nějak nebudu ani přihláška na navazující studium Proč se nepředpokládá že to dělám na čas tu školu a neměl jsem to dělat Honzo tak trochu taky byl bezprizorní tak jsme se rozhodli že to že to je tam že Není co ztratit že když to jí prostě v Beneluxu Tak proč mi to nemohli jít Česko že teď jsme tak jako v půlce Stodolní tady docela teda mrtvo ale taky jako řekněme si že je dopoledne a že teď si Jsou tady samý zásobovací vozy Aby to třeba večer zase vypuklo Ale za mě už to tady zas tak zajímavě nežije ale chtěl jsem tě poprosit ať to i Tak držíme v rámci gastromapy tak jako s různými typ A že bych měl a pak já ne tipoval tobě kam bychom zašli ale jestli by jsi třeba ty nám nevyhodil tip kam by jsme s tebou mohli jet dneszajít třeba na kafe protože doma na kafe ale to už dopoledne na kafe Asi nepůjdeme otevřených dveří napsáno A ještě domácí limonády v bezinka okurka lesního ovoce Okay tak to je super a ty to máš v map Já to vím A je to super snídaně ale na kafe bych navrhoval teďka Tak na pohodu když je velký podnik který Ty máš osobní rád Jo ostravanka U Černého stromu tak Jo souhlasím parádní jdeme na kafe Černý Most Romů nebo Vietnamská teda no jakoby se lidi Vietnamci co dělají Číňana a když tam jdeš tak si můžeš do Číně na video super pekingskou kachnu a tak to je fakt super a za normální peníze se parádně na již není to pes jáale nemají to vůbec špatný tak je to Ruská kuchyně u nás 20l dělala čínu a meníčko M1 až 100 a pak začali dělat thajskou a sluší a teď konečně zažívají ten svůj můžou dělat to co dělají doma i přesto že ti pak stejně Řeknou no Tohle je jako česká Vietnamská jo že ti pořád to nějak úpravu českým chutím a zvyklostem na druhou stranu Ostrava třeba pro mě zažila poslední dejme tomu tři čtyři roky neskutečný Boom Já je vždycky když tak jako nad tím uvažuji jako někdo kdo je prostě z Čech tak si jako Vzpomínám na tu dobu kdy jsem vždycky slyšel z Ostravy jenom takový to Baník pyčo nemysli To můžeme rovnou říct prvním díle A jo a lidi tak jako propagovali tu svojí náturu a pak se mi líbilo že přišly tři vykřičníky do loga protože mě to připadá opravdu jako skvělý ale už tam byla vidět i nadsázka a pak se neukazovali obchody přesně medem a koneckonců i kolem obchodu Queens za kterým stojí Lenka Ondruchová která mi kdysi dávno napsala hele jdi se podívat do Fancy fries bude se ti to moc líbit a vlastně díky ní jsem tě poznal a a a a díky tomu se stal pro mě tím milníkem na gastromapy a najednou přesně začalo jako Gastro rozvědce kavárny bistra a tak jako síly tam mám pocit že mladí to tady nemají rádi Hlásí se k Ostravě úplně jinak a lépe mě to daleko lepší protože přesně co říkáš že pravda já jsem odcházel do školy 20 12 a tam prostě takhle stromy byla úplně někde jinde já jsem se tak vždycky vrátila říkám ty jo kam já bych vzala někoho koho bych se z toho Holandska ty dotáhl jakoby zapůsobil že jo Hele tady možná byl Comedor tou dobou a to byl jako Ok Steakhouse a jinak se vším všudy nebo nic až potom 20:15 si myslím že to bylo otevřeno Hogo Fogo to byl první taková jako vlaštovka a vlastně o rok později se do toho dost už být naši kámoše ze školy a oni byli ti kteří nás to jako taková ta poslední hřebíček do rakve Pokud Teď jsem v rakvi tak je to takhle protože oni vědí Tak hele Dívejte se koblihy jedou prostě mě to je to to bude fajn No a tak díky my jsme tady Konec opary a v mezičase vyrostly další byste že ho bolí Rest in Říp ale tady je strašně dlouho je to toho docela dost kam už můžeš jít hele loft je boží jo šlo to nahoru ale hlavně vidím že nevím jestli se díky nás nechce s ní dnes kromě ale i just Donalda a další vypni monotematických Buster Ano vím že mladí dostávají odvahu do toho Gastro podnikání a třeba pelmeški ano taky vlastně kámoš od zakladatele natalinka tam je patrná A i když někdo teda teď na palačinky nebo tak tak se zastavili a a zeptali se na takové jaké to je a jestli můžeme Jak poradit nebo něco tak se tak ho budu vole tak ty jsi vlastně na ťuk směr který teďka v gastronomii je hrozně výrazný že jsou malí Bystrá jak rozlohou Tak především tím sortimentem soustředí jsi prostě na jednu věc Ve vašem případě jsou to hranolky zmínil jsi Just o nás Co jsou prostě koblihy amerického stylu kdyby jsem to měl říct na první dobrou a opravdu byli jedni z prvních A od té doby je těch kobliha po česku dobře v 10:00 a pak přesně pelmeški který si vedou pelmeni a tohle je jasný Trend že odjede soustředí se na jeden produkt ten si prostě voní k dokonalosti nemá velký zásobování nepotřebuje moc zaměstnanců No a prostě řeší to tu personální krizi a taky konečně to že Češi začínají docela rádio bojovat trendy že jo že si rádi že jsi najednou můžou vyzkoušet japonský ramen nebo prostě bígl a nebo já nevím prostě co závitky takže prakticky abychom to zvednu tak monotematické Bistro a Gastro podnikání pro začátečníky 15 skladových položek dva lidi za barem jeden produkt jako je to super ale má také svá úskalí Představ si třeba že ten produkt má špatný jako že víš jak že třeba u nás My jsme závěs na bramborách do brambory musí být super A když ne brambory Tak my jsme tak to chvilku My jsme na tom špatně protože můžu dělat co chceš a ty holky nikdy nebudou takové by měly být A a nezachrání to už v žádném Dalším produktem Jo v bistru Kdy máš třeba 10 položek Tak ok jedno bude asi pokulhávat nebude to Pet a quivogne a ne ale zas budeš mít dvě na které se fakt píše Je to budeš to je jako doporučovat Takže je to pro i proti Já už to historku znám a moc tě bavila tak tě poprosit jestli by jsi fakt nemohl zase povídat jako na ten hodně pánkovi začátek Kdy jste si řekli tak jo jdeme do toho budu to ty hranolky a jestli by jsi to připomněl to první fritování vzpomínám rád To jsem teď dlouho nedělal ale myslím jak dva takové Hurvínka prostě to neřekli že chceme dělat hranolky tak jsme zašli do Tescomy pro takový ten kráječ na brambory že takový malý ruční Tefal Shrek na vajíčko babičky jsme si koupili Půjčili jsme si Fight co měla jenom jeden litr oleje nádrž a snažili se 250 g brambor v tom a tak tak otestovali železa Jeli jsme do jednoho obchodu tam jsou to koupili brambory céčka že jo zase všude říkal na internetu a teďka jsem tady do druhého obchodu koupit céčka a myslím nějaký jako brutální rešerš děláme a zjistil jsem že v Albertu mají nejlepší že jo jenže přijdeš do Albertu po dvou týdnech a koupíš zase ty céčka Al otro jako to fungovalo jako že jsou odrůdy tak jsme po ní začne šlapat a podobně Ale začali jsme fakt tak že jsme že jsme fritézu u mojí mámy u táty v kuchyni a Snažili jsme a táta to jako likvidovali hranolky vždycky to čtyři minuty dostat tady várku že ho velkou porci tak to snědl k tomu jsme míchat dipy to bylo takové že jsme vytáhli celou paletu Kořeni Co mamka měla někde schovanou a míchané jsme to s majonézou a s kečupem sbor chesterem jako s tekutými věcmi a Zkoušeli jsme poměry a tvary jsme se že jsou jako hrozně hustý že mám něco říkat v těch dezertní mističkách co máš doma Já vím že to fotili a jako že Honza pejsek a kočička a pak originál by přesně ale Mimochodem drží a ve všech provozovnách Fancy fries na těch poboček je prosím tě teď už kolik ale teď je 14 a příští týden na tebe myslím Takže bude v 15:00 takže jubileum tak do dneška tam ten originál originál typ abychom rodinu ty jak jsi to řekla jasně světově tam pořád je a je mi vokner super no tady je nejslavnější a Přísahám že trávím vůbec tolik času na na provozovnách ale já jsem neslyšel od nikoho že by mu ten originál nechutná a pokud vám nechutná tak se třeba ozvi tady tam to vědět protože mi třeba upravíme recepturu ale zpátky do garáže zpátky do garáže mi to pořád jako ladíme a snažíme se ale ještě jedna věc 7. září to bylo tři roky co jsme otevřeli Ostravu Takže teď tohle zdá že je fakt takové jako tři roky 15 poboček jednotka s Lukáše hejlíka jako je to super ale kde máte vystavenou bramboru na zdi která se mění se nebo ne Jo poctivě každý týden a dobře řekl jako malé děti chodí a jednou jsem z toho jsme zapomněli změnit a přišly děcka tu bramboru jsem tady viděl minulý týden a my ne ne to je jiná nevyměnili a já na Honzu ty se měnila Honza Ne tys to dělal Ne ne takže teď tím fakt pravdu že tady jsou nějaké vzácný já předpokládám že jdete po tvary srdíčko srdíčko když to máš správně dámské brambory když si to pak jako otočí dolů tak to vypadá trochu jinak to taky stává a v případě příště stačí proto malé dítě jenom otočit třeba si to nevšimne ale tenhle by vás možná odhalil je to možné že jo ten byl fakt jako rýpavý když přijdete do Fancy freie jsem ti říct tak prostě vás přivítá brambora týdne a je to jednoduchý můžete si prostě oběda hranolky které jsou malé a nebo velký vidíte jak se před vámi lisují jak se před vámi na dvakrát smaží přes možná k tomu René pověz protože ten kdo zná jakoby ten přístup nebo tu belgickou recepturu která se ale týká hovězího loje ale vy nutno říct nesnažíte hovězím loji Ne my jsme jíme na řepkovém oleji který je rostliny smažíme ty čerstvé brambory nadvakrát nejdřív na delší čas a nižší teplotu potom se nechat odstát aby zchladne a potom smažíme na vyšší teplotu a kratší čas a přímost a fritézy to půjde k hostům čerstvého se rovná se se solí přesně jak dát Nebo kdyby jsme mluvili o tom originálu ale jejich většinou Kolik šest sedm hele normálně navíc nemáme originál či švestku kečup tatarku a vegan originál že myslíme i na ty co nechtějí jíst živočišné výrobky a potom máme dva speciální Teplice se vždycky mě něco 2 týdne jasně já mám vlastně u vás hodně rád tu kombinaci zakysanka s pažitkou No jo to tam je taky to jsem zapomněl že jo to je Mimochodem můj moje favoritka A to mám to mám to hrozně moc rád U Černého stromů procházka po Ostravě je tu krásně je to dobrý já to tady mám hrozně rád Konečně neprší rozestoupilo se mračna a smog a vůbec si tohle si myslím dost lepší ne babí léto T pecka Tak jdeme na kafe Ty jsi studoval komunikaci René že menoval International communication management a v podstatě to byly široké Spektrum komunikací od korporátní přes marketingové interní krizové jako bylo to fakt nahrubo a že jsem ochutnal hodně a Vytvoř sms a povědomí o tom co komunikace jsou A jak asi funguje ale na druhou stranu jsem nešel v ničem vyloženě do hloubky to až pod koníček jsem si vzal Branding s kým jsi se trochu vyřádila na Fence frajer No jasně a tak A mám pocit že veškerá ta komunikace kterou si zmiňoval v podnikání v krizovatce teď musí jakoby potkávat ne Honza Mimochodem tvůj parťák Honza A ještě jak studovat ekonomku takže předpokládám že on drží obchod a ty držíš komunikaci dobrý dělám jenom komunikace Honza občas jako řekne co si o tom myslí protože mi vždycky zajímá je zpětná vazba proto to děláme spolu že jo A co se týče financí a tak tak do toho víme oba dva a máme to jakoby rozdělané Takže on přijde s něčím jasnějším přijdu a a pak ve svém ale jako obecně Chtěl jsem říct že my se učíme každý den děláme věci co jsem v životě nedělal a každý neudělám 5 rozhodnutí které jsem v životě nedělá předtím a ani nevím jak se mají dělat takže se občas jako Google jako že jak bych asi měl rozhodnout tohle to a jako že vezu ho tohleto A jaké množství typu je vhodné mít na když nakoupím tolik let tak ušetřím tolik a pro počítá vám je to takové jako ty to chceš říct že jako s tou jako když jste měli prostě jednu jeden svojí jedno svoje bistro v Ostravě tak je to asi něco jiného než když máš 15 poboček po 15:00 městech a to nejenom v Česku ale vlastně i na Slovensku No jako nechci znít nabubřele To je úlet Já vůbec nevím co dělám občas a já tě přitom dal sleduji jak jako se pohybuješ užíváš si života a stíháš všechno tak jako tak je to jako neskutečný Víš jak tak každý se snaží jako vypadat dobře že navenek a potom jak brečí že někde v koutě nevychází k šlo tak to nějak nemístné nedávali Ale jo jako má to dvě roviny to hrozná zábava mě to hrozně baví to neustále Challenge taky teda musím přiznat že ne že jsem měl hodně temné období kdy jsem fakt jako nepřišel do kanclu asi týden a po že jsem jako nemohl To jsem říkal že mu to asi nikdy nepotká Ale kdybych řekl že se vyhoření tak asi to není úplně ono Ale ale blížil se to tomu Jo úplně jsem ztratil zájem všechno a a pak se to v jakém bodě zlomilo Já jsem se našel Life kouče který mi pomáhá teď právě si vidět že chci k tomu přizvat proaktivně nechci Dobe pasivní protože problémy co Nevím jak řešit tak se buď zeptám nebo se někam někdo poradit i ten lifecoach a všechno mi pomohlo k tomu že teď jsem zpátky ve hře jsem zpátky v tom že jsi už jenom každý Challenge co přijde a je v klidu strašně náročné a někdy mi dochází tak je tak jako víš jak to říkají borce na okruhu že jo radši mrtvý než druhý No jasně to je těžký dozorovat těch 15 a letos jsme si tak jakou způsobily že my máme těch pět poboček je našich které jsou kmenové i10 frenchies aby to že jsme si systém ve kterém budeme všechny dohromady jakoby jaké typy budou jaké zásoby se budou posílat a k tomu nám pomáhají franšízanti samozřejmě a naše provozní Takže je to takový nějaký jako pohyblivý systém kterého se držíme která jako by nějaký rámec protože nejde to V někdy vzít úplně exaktně ale naštěstí jsme byli tak důsledně že některé procesy a nebylo jich moc a některé jsme nastavili zavčasu takže trpím a tak se vám polovičně teď hele kdybych byl kdyby se hodně plettac mě oprav ale vlastně pořád děláte jenom hranolky a jestli já jsem to dobře odhad tak ta koncepce je že jste ve studentských městech protože v zaměstnanci nebo prostě ti co dělají hranolky jsou v podstatě studenti ten recept je My jsme slyšeli od tebe poměrně jednoduché takže vlastně zvládnou Takže vy zase Nemáte nějaký těžký nároky na své zaměstnance pokud se nepletu je to pravda No a s těmi zaměstnanci To není zas tak žhavé není to zas tak žhavý problém jako v ostatních oborech OBD zasuvka 7 200 najít kuchaře tak to vždycky slyším od kámošů co co mají restaurace nebo sami kuchař jak je to náročná To jako říkám jako že Hele Respect to jsou pro některé jako naštěstí řešit nemusím a asi by ani nechtěl My máme brigádníky vysokoškoláky většinou a není to žádná raketová v Mnichově dá smažit hranolky jo je to docela i se ale máme takové nároky že zákaznický servis musí nějak vypadat a ať se to ať to není tak je to bavit a tak existuje 150 různých způsobů jak ty holky prostě můžeš zabít takže i takhle se to musí Podchytit ale ten princip je poměrně jednoduchý a když se chováš několik základních pravidel tak se nemůže nic zlého stát a co komunikace když si na to komunikaci Hele krizová komunikace to je třeba moje doména že jo a měl jsem si založil ten Instagram recenze chci terrorist já jsem to chtěl připomenout na to se fakt Podívejte na dělá instagramový profil recenze teroristy a a a ty snad vyzdoba váš nejrůznější recenze nejenom z gastronomie který opravuje to nedávají smysl No a já jsem trochu zanedbal protože bylo hromada práce a na hranolky ale chci se k tomu zase vrátit a mě tady jako napadlo když jsem jsi projížděl naše Google recenze a já fakt jako lidi jsou schopni ti vyčíst úplně cokoli ale jakože jako že cokoliv si ho už tam nikdy nepůjdu Je to hrozné měli zavřeno a tak odepíšu Můžete mi říct v kolik jste tam byli my jsme tam byli v 20:45 a já no Ale my se vydáme naší pobočku v 20:00 takže se vám omlouvám zkuste ji přijít se otevírací doba map nechci Poláků hvězdička ale tam se jako co tam perly Jo a tam jako přiznám jsou tam je je tam je nějaká recenze na Esku je tam hodně recenzi ostravských podniku je tam hodně recenzí různě po republice a třeba jezdím doma na Google a kouknu se ženami Putyka Milovice co tam mají že klikneš a že jsem jako recenze najdeš v Perle Je pravda že je to taky mimochodem směr který jsem vesměs zvrhnul šikanu A koneckonců já se vlastně mapu snažím dělat i právě z pozice toho že přináším jakoby jeden pohled proti tomu Ona je vtipný že se vlastně jmenuje recenze že jo protože to jsou vždycky takový je to jako na jednu stranu super lidi můžou jako poslat feedback na nějaký příjemný Nebo se spíš nepříjemný zážitek víc se to zvrhlo v té nepříjemné a vždycky když jsi takový to no Začalo to když jsem v 16:20 vstoupil do podniku a už jsem věděl že je všechno špatně bylo jo a že máš tak jako úplně angažovaný My půjdeme Lidi mě velmi často posílají Ale zase na druhou stranu musím říct že teď mám takovou tu možnost jako mě kontaktovat na základě a nebo vlastně i vůbec knížky tak jako chodí i docela jako hezké ohlasy a Dokonce bych řekl že ji chodí víc než těch negativních a to se mi líbí že poctivá report a koneckonců jak jsem říkal vlastně na začátku ten report o vás Offensive Rais byl kdysi vlastně úplně nejčtenější taxi pocit že ta diskuse k tématu a že jaká plodná a pak i docela přínosná i pro ty provozovatelem ale to je pravda protože na těch diskuzích co ty máš příspěvky tak tak je tam takový opak i dnes nebo nebo na Seznamu nebudu tak tady je všude a vůbec nevím ale hlavně na Facebooku vůbec všeobecně na Facebooku že jo který se vlastně jako zvrhnul to Ale mě to třeba jak dělá docela vrásky protože vezmi si tam byla ta aféra kolem nějakého toho informace že on byl v restauraci a nějak ho tam neobsluhuje co chtěla ten borec za hodinu a půl šesté no no no no se svými stovkami 1000 followers rozhodně 1,2 že A to mi přijde dost jestli V jaké době žijeme že na tom internetu se pak můžeš dělat co chceš i ty máš tu moc že jo přijde prostě tam nechoďte ten nejhorší na světě který tam nepůjdou připomenu že to je ta kauza mi FattyPillow byl v restauraci Podolka kde neměl to je dobrou zkušenost a vyzval své Star u fanoušků což byly zpravidla děti které vůbec nevědí co jaká Ale řekli Řekni Hele pošlete jim jedničku a přesně je tato Lena stalo a Podolka pak musela se mazat normálně svůj profil na Facebooku protože je to opravdu zničilo protože lidi s tím říje Já jsem teď moderoval pro jednu korporátní společnost a tam generální ředitel říkal Uvědomte si A říkal to prodejcům fyzickým prodejcům toho zboží že dneska produkte Rýnem a internetový hodnocení je mrtvý produkt Jo a že vlastně i lidi strašně moc dávají na to že A tohle má 4,8 to bude dobrý ale vlastně hodnotí to průměrný jet je to hodnocení průměru a kdybych zůstal u České gastronomie Tak já když jsem začínal s gastromapa u Tak třeba pět procent lidí zajímalo něco Jinak teď už je to možná a 20% ale pořád je to je 80% a nechci říct a hádat ale prostě lidi kteří to prostě nějak nezajímá jen to třeba nemám za zlé No ale prostě dívají se na věc nějak tak jako jedním směrem a pak jsou ty hodnocení přesně mají žebříček velikost porce Což u vás by řešili velké hranolky největší jumbo jumbo pak rychlost ibizarre rychlost pak cena a pak obsluha jestli je prostě byla servírka hezká nebo ne No a pak ti přijde takový nějaký pan Petr Kolář z libhoště a na tvůj podnik v Praze ti napíše jednu hvězdičku Nebyl jsem tam nevím tak to je ve slově recenzu jící terorista protože vůbec gastromapa a koneckonců to přesně důkazy toho že jsou hezký příběhy v podnikání a jejich hromada to jako jo takže krizová komunikace někdy někdy probíhá bych se vrátil k původnímu tématu ale ale když už to je probíhá tak ona zjistí větná že prostě nikdo není dokonalý a občas se stane že něco za pinkáš takže potom se musíš s tím popasovat já jdu ležet jak komunikovat to můžu říct všem prostě komunikace je klíč v byznysu vidle ve vztahu prostě někdo nemluví tak ten je mrtvy hele René co dál můžete se posunout někam ve svých vystrih můžete v nich nabízet něco jiného než hranolky a chcete a to je otázka kterou mám tak jako vzadu v hlavě zasunuto nějakou šuplíčku ale ještě OneNote gram protože než aktuální plán vlasy teď nebudeme dokončujeme vždy čistě s hranolkama a s tím co máme jsme chtěl psát všechna krajská města Chtěl jsem jít nejdříve 10 poboček tak jsme měli 10 pak jsem to 15 že jo Teď to vypadá že budeme mít asi 16 takže to že by shock 20 ale chtěli jsme si obsadit pouze mě od Ostravy po Plzeň teď se nabízí se může Slovensko a chtěli bychom tu si ještě kdyžtak nějak dost ale co se týče velkých městech to už máme hotovo A teď se jenom nabízí otázka jdu jak moc malý Mně se ještě můžeme mrknout Aby to dávalo smysl Teď jsme třeba otevře Frýdek aby byla tam velmi zajímavě takže možná že ten prostor bude ještě menší města tak bychom se mnou je to mohla A co se týče doplňování věci do sortimentu Tak s tím do toho se pak moc pouštět nechceme a vy máte za sebou pár pop-up u popisu super to děláme hot dogy a udělám a s hranolky vždycky to děláme z kvalitních surovin děláme to podle našeho nejlepšího svědomí že to prostě tak to chceme že zase nějakou takovou lidovou cenu aby to někoho úplně vykrvácela Ale to je spíš ty jako připomenutí s oky jako marketing že tam je velká fronta lidí co mají rádi ale do normální ne bych ti to nechtěli přidat A to jsi se z toho důvodu že teď jsme hranolkárna stojí toho kolik to stojí je to koncept funkční a když bychom začít hamburgery třeba tak my už bychom mohli konkurovat nějakým bistru a pusu nebo ho se úplně do jiné třídy těch podniku Kde teď nejsme A ta hra byste byla tvoje dramaticky změnila No a když mluvíš o konkurenci tak mimochodem nastartovali i konkurenci Takže v mnoha těch městech už se další koncepty a jejich do někdy i hromada belgický hranolek a jasně jako A ono to vypadá strašně došel z boku Že ho koupíš bramboru rozřízl než dvakrát osmaží že ještě někomu za těžké hráči jako ty historky co o tobě slyším kolik Já už musím mít peněz na účtu hej To jsou zlatíčka já ti lidi víš jako nic vůbec neuvědomuji že navíc je obrat a druhá věc je to je to co ji nezajímá že oni jenom vidí brambor a ty ani nevíš že tam je třeba 50procentní úbytek váhy mezi jakoby ráno bramborou a vlastně tím co dostaneš do kornoutu Takže já jsem multimiliardář vlastně už to mám všechno na Bahamách a já nevím proč ještě pracuji ale já si vždycky jen jako výmluvy že a takhle si takhle takhle to lidi vidí že jo a konkurence to vidí taky že řekl že Hej ty jo tak to je drsné pojmy budeme dělat hrozné laky na bramborách a pak to vidíš jak oni jakoby i tu hru jo když když koupíš špatné brambory tak ty nám to se špatné ale Když to uděláš na venku na vesnické pouti tak to není zas takové drama žrát jako tam mají trochu snížené nároky ale pak se promítne do toho všeho že povědomí třeba hranolky z čerstvých brambor v hrozně fajn Ale když bude hodně lidí kteří budou dělat špatně tak to znamená že časem při povědomí že ty noky z čerstvých brambor nejsou zas tak fajn takže konkurence je Jo konkurence zdravá a lichotí mi v kolik a i Bystré normální vidím že začali dělat hranolky se slupkou šesti bramborák jo že nechci to přisuzovat nám ale se přiznám tak jsem neviděl dlouho snad nikdy jsme to začali dělat mi až po nějaké době Myslím si až potom třeba co jsme s tebou jako se viděli tak se začal objevovat jako je to fajn Já mám pocit že dneska už jsou i polotovar ní hranolky se slupkou jsou No takže možná i tohle jste třeba nastartovat a Ježiš tak to snad ne ale víš co třeba jeden nejmenovaný americký fast food který se věnuje kuřatum dělá chili cheese fries i své jako mražené hranolky na tu rajčata to jde jalapeňos v životě co se děje někde jinde že malý hráč jako jsme my třeba je to zajímavé sledovat navíc to bude dít víc a víc že jo No jako třeba 2. nejmenovaný fast food ten žlutočervený Tak teď rozjíždí brutální marketingovou kampaň kdy jezdí s tím svým truckem po náměstí a jakoby audiovizuální Tour aby se ti ozkoušel ty krabičky jak oni mají šťastný a ty kuřátka že jo ty brambůrky V šest se všichni jako báječný věci a pak si přečteš prý ingrediencí v tom je A jako složení není úplně jako kvalita práci No René jinej podnik než hranolky byste ještě nechtěli otevřít No já vám nedoporučuji tolik nápadů že bych ho vzal tolik věcí Protože jsme na mlsání a občas ale ale něco pro radost chovat jako nějaký bar by byl super a nebo další monotematický Concept ale nevím jak moc jsme unesení Ve svojí vlastní dokonalosti i moc jako Je reálná šance že by to žila Hele aktuálně musíme zůstat nohama na zemi a musíme se popasovat s tím co máme protože mám podle mě chybí v kostýmu tak já se k 50 lidí a musíme dotáhnout ve třech takže se nemůžeme moc dobrý další další jako projektu teď Kolik ti je let Hele teďka mi bylo 27 já se vraného časopisu Forbes navrhoval do 30 pod 30 to ani neví že ne Oni no no ale už nějak bylo pozdě a říkali že pokud ti teda jako nebude tak se na to podívej protože mně to připadalo neskutečný že jako s hranolkama Já si přesně pamatuji jak jsem to psal už v tom prvním reportu a to je fakt tři a půl roku ty se vlastně říkal že slavíte teď No takže to bylo dva a půl roku zpátky nebo leden Co jsi tam byl si říkám tyhle dva kluci ten René já Honza ti by to měli dokázat dostat do těch měst než prostě někdo u nich uvidíš že to funguje a pak to udělá a to se mi líbí že se vám fakt jako povedlo tak si řekla to si pamatuji že jsem měl husí kůži Tak měsíc a říkal jsem si Haiti kam si nějaký velký hráč brutálně to tady ve stoje A my budeme v pytli no no já jsem ti hodil rukavice vám a dobrý Dík Hele takový 3 anketní otázky jo tak jdeme na to tvoje nejlepší jídlo cokoli co uvaří Jakub Lašek A připomeneme co je restaurace v Porubě Kuba je tvůj velký kamarád a má skvělou restauraci co naopak největší průser ať se v tobě projeví ten recenzu jící terorista žemlovka krupice tvaroh krupice Tak mluvíš o školní jídelně nebo vůbec ale je úplně jedno kdo tu vaří a to nedá Nemáš teda fakt nedám a teďka Návrat vůbec tyhle jako že jsi měl chuť to zabalit byla to ta situace o které jsem mluvil ne nikdy ne jako beze srandy nikdy jo nikdy si Dokážeš si našel toho kouče no Jako já jsem takový jako nadšený motorest a to říkám furt v plném prostě takový jak máš tam jedna diteti jste úplně toho ven To vydržíš Zavřeš oči a doufám že to vyjde to byla brambora týdne díky za pozvání