Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 86: Práce 16 hodin denně aneb když jsem jediný a nejzkušenější, tak přece musím být u všeho / Petr Novotný, Agile Coach

Fuckupy v IT

Matěj Kotrba

Osobní rozvoj

86: Práce 16 hodin denně aneb když jsem jediný a nejzkušenější, tak přece musím být u všeho / Petr Novotný, Agile Coach

Obrázek epizody 86: Práce 16 hodin denně aneb když jsem jediný a nejzkušenější, tak přece musím být u všeho / Petr Novotný, Agile Coach

Poslechněte si podcast

3. 5. 2022

25 min

Práce 16 hodin denně aneb když jsem jediný a nejzkušenější, tak přece musím být u všeho

Petr Novotný je Agile Coach, který se podílel na agilní transformaci ING v Nizozemí, působil jako lead coach na transformaci pojišťovny OHRA, vytvořil a vedl komunitu agilních koučů v České spořitelně a nyní pomáhá s agilní transformací společností T-Mobile a Slovak Telekom. K tomu navíc zeložil a vede Agileacademy.cz , specializující se na vzdělávání v oblasti agility.

V této epizodě Petr mluvil o osobním fuckupu a věci, kterou zažívá hodně lidí. Jste v situaci, kdy máte svojí práci rádi a už to Vás táhne do stavu dát do toho daleko víc, než je nutné nebo očekáváno. Zároveň jste ve stavu, kdy jste ten nejzkušenější a tudíž snadno nabydete dojmu, že byste u všeho měli být, se vším pomoct, že prostě musíte. Logicky pak pracujete 14 - 16 hodin denně v totálním chaosu. Co byl pro Petra bod sebereflexe, kdy si řekl, že takhle to dál nejde a co by doporučil Vám posluchačům? To a ještě mnohem více v dnešní epizodě. Příjemný poslech.