Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Fuckupy v IT

Matěj Kotrba

Osobní rozvoj

47: Dobré ajťáky je potřeba dobře zaplatit & krátkozrakost IT řešení veřejné správy / Jaromír Miškovský

Play

Poslechněte si podcast

4. 5. 2021

23 min

Jaromír Miškovský je enterprise architekt a analytik působící ve státní správě, konkrétně na Ministerstvu pro místní rozvoj. Tato epizoda tedy reflektuje feedback vás posluchačů, že byste si rádi poslechli nějaké příběhy právě z veřejné a státní správy. Jarda s poměrně trefnými příměry hovořil o tom, že dobré ajťáky je potřeba (nejen ve státní správě) dobře zaplatit a jaký to má přesah do soukromého sektoru. V druhém příběhu pak rozebral problém, že státní správa neuvažuje o IT jako o pomocném nástroji, který má pomáhat lidem aneb krátkozrakost jejich řešení. Příjemný poslech.

Popis podcastu

Fuckupy v IT je technologický podcast o průšvizích, chybách a problémech v dnešním IT. Hosté z řad IT expertů a IT manažerů sdílí jaké fuckupy za svojí kariéru v IT udělali, jak je vyřešili a jaké z toho plyne ponaučení pro vás posluchače. Podcastem provází IT headhunter Matěj Kotrba. Pokud Vy sami máte příběhy, které byste rádi sdíleli a pomohli tak IT komunitě, neváhejte o sobě dát vědět formou následujícího formuláře. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeBC4bcryrZsexnWy_RfHtGThUTZeflcE7fLEynZOSsACZdDA/viewform?usp=sf_link