Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Fuckupy v IT

Matěj Kotrba

Osobní rozvoj

41: Když z vývojáře uděláte manažera a nepovedené zavádění pohyblivé mzdové složky / Vašek Jareš, ShipMonk

Obrázek epizody 41: Když z vývojáře uděláte manažera a nepovedené zavádění pohyblivé mzdové složky / Vašek Jareš, ShipMonk

Poslechněte si podcast

2. 3. 2021

22 min

Vašek Jareš je Principal Engineer technologického start-upu ShipMonk. V našem povídání sdílel, jak v době, kdy se stal z vývojáře manažerem, zaváděl pohyblivou mzdovou složku a jak to nefungovalo. Dále jak ShipMonk v průběhu let rostl rychleji, než jeho manažerské dovednosti a k čemu to vedlo. V závěrečné úvaze pak Vašek hovořil o tom, jak je kontraproduktivní, když týmy netáhnou za jeden provaz aneb věty typu "business chce.." vs "drahý development.." k ničemu nevedou.  Klíčová slova epizody: ShipMonk, logistika, start-up, development vs business, organizace týmu, project management Příjemný poslech!

Popis podcastu

Technologický podcast o fuckupech a průšvizích v IT. Hosté z řad IT expertů a IT manažerů sdílí jaké fuckupy za svojí kariéru v IT udělali, jak je vyřešili a jaké z toho plyne ponaučení pro vás posluchače. Podcastem provází IT headhunter Matěj Kotrba. V případě zájmu o jakoukoliv spolupráci pište na matej.kotrba@vork.cz. Everything is possible!