Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 9: Když přijde jiný pohovorující a špatné uchopení demo days ve firmách / Ondřej Suchánek

Fuckupy recruiterů

Fuckupy recruiterů

Osobní rozvoj

9: Když přijde jiný pohovorující a špatné uchopení demo days ve firmách / Ondřej Suchánek

Obrázek epizody 9: Když přijde jiný pohovorující a špatné uchopení demo days ve firmách / Ondřej Suchánek

Poslechněte si podcast

28. 6. 2021

34 min

Ondřej Suchánek je Agile coach a Scrum Master společnosti Eleveo. V dnešní epizodě vystupuje především v roli kandidáta a přichází se 3 příběhy. Sdílel, jaké negativní důsledky na kandidáta má, když přijde k pohovoru jiný pohovorující, dále jak nesprávně uchopený assessment zažil při výběrku aneb když EGO vítězí. Závěrem pak hovořil o tom, jak špatně může dopadnout, resp. jak špatně může být ze strany firmy uchopen "den na zkoušku", demo day, trial day atd. Příjemný poslech.

Popis podcastu

Podcast o fuckupech a průšvizích recruiterů! Hosté z řad recruiterů sdílí, jaké fuckupy za svojí kariéru udělali, jak je vyřešili a jaké z toho plyne ponaučení pro vás posluchače. Naproti tomu hosté z řad kandidátů sdílí, jaké fuckupy vnímají oni ve spolupráci s námi recruitery, jak by šli věci dělat jinak a co by nám doporučili. Podcast pro všechny recruitery, headhuntery, lidi z HR a personalistiky. Podcastem provází IT headhunter Matěj Kotrba.