
Zimák | Duda chce Jágra do Pardubic, majitel Vítkovic už začal jednat

Jaromír Jágr se vytratil z hokejového rynku, autoři Zimáku však leccos ví o jeho chystaném programu. A tak se na to podíváme. Indicie jsou takové, že v Kladně to s pokračováním kariéry příliš nevypadá, padají návrhy, kam by se legenda mohla vrtnout. Radek Duda se s tím nepáře a už mu hledá místo v Dynamu. S jakými spoluhráči v útoku? Téma, které se Pardubic týká, je i Matěj Stránský, jenž by se po sezoně mohl přesunout na východ Čech z Davosu. Dojde i na usoužené Vítkovice, kde se Václavu Varaďovi nedaří zkonsolidovat tým natolik, aby se vystříhával velmi utrápených výkonů. Ale je to vůbec reálné s tou záplavou cizinců? Zbyněk Irgl právě proto nadhazuje, že zámořští hráči si obecně všímají hlavně sebe a o tým jako takový jim až tak nejde. Řeč se stočí i ke Spartě a tomu, jak by mohlo vypadat trenérské složení na příští sezonu. A koho vidíme na titul Trenér roku?
Všechny kompletní díly najdete na www.zimakpodcast.cz
Popis podcastu
Debaty o nejdůležitějším a nejzajímavějším dění v českém sportu zasvěceně, v souvislostech, i s nadhledem. S experty deníku Sport a iSport.cz, kteří se specializují na dění okolo českých sportovců, klubů i zákulisí.
Pod iSport podcast jsou shrnuty všechny epizody podcastů Liga naruby, Zimák, iSport Fight!, Branky, děti, rodiče, Centrkurt a iSport Extra. Každý z nich můžete odebírat i v jejich samostatném kanále.