Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Úžasná Trpišovského strategie, těšilo Ličku. Když Slavia projde, můžou se stát velké věci

iSport podcast

iSport.cz

Sport

Úžasná Trpišovského strategie, těšilo Ličku. Když Slavia projde, můžou se stát velké věci

Obrázek epizody Úžasná Trpišovského strategie, těšilo Ličku. Když Slavia projde, můžou se stát velké věci

Poslechněte si podcast

5. 8. 2022

34 min

Po drtivém úderu v Hradci Králové a obecně nepovedeném konci sezony se nečekalo, že Slavia rozbalí na Panathinaikos suverénní výkon. Trenér Jindřich Trpišovský byl před utkáním velmi obezřetný, i sestava byla takticky velmi uměřená. Sešívaní ale postupně stupňovali výkon a v klíčovém zápase sezony porazili řeckého vítěze poháru 2:0.   Jak se zrodilo skvělé slávistické představení, čím Jindřich Trpišovský trefil sestavu i střídání, kam by mohla Slavia růst dál, ale i podivuhodný výkon francouzského sudího Buqueta nebo fungování trenérského týmu v Edenu komentovali ve Studiu iSport.cz prezident Unie českých fotbalových trenérů Verner Lička a redaktor Sportu Jiří Fejgl. Moderuje Martin Vait.   0:00 Hodnocení zápasu, která Slavia byla nejlepší? 9:32 Nakolik odšpuntuje výhra slávistickou sezonu a jak pracuje trenérský štáb? 25:17 Co zvláštní výkon sudího Buqueta a případný soupeř Slavie v play-off?

Popis podcastu

Debaty o nejdůležitějším a nejzajímavějším dění v českém fotbale a sportu zasvěceně, v souvislostech, i s nadhledem. S experty deníku Sport a iSport.cz, kteří se specializují na dění okolo českých sportovců, klubů i zákulisí. Fotbalový iSport podcast najdete ve své podcastové aplikaci každé pondělí odpoledne.