
Spor o Karabce, závislost na Součkovi a ignorovaný Bucha. Blíží se zahraniční trenér? | Speciál

iSport podcast
Poslechněte si podcast
Dnes
50 min
Nevyzpytatelný nedělní zápas na umělce na Faerských ostrovech, březnová baráž o postup na MS – a stále vrtkavá pozice Ivana Haška: to jsou aktuální kulisy českého nároďáku. „Myslím, že příchod zahraničního kouče v dohledné době je blízko. Kdo jiný by ho měl přivést, než Pavel Nedvěd?“ shodují se redaktoři deníku Sport a webu iSport.cz Michal Kvasnica a Jonáš Bartoš v reprezentačním SPECIÁLU Ligy naruby. Byl by Tomáš Souček platnější v jiném systému a s jiným parťákem? Proč se stále zapomíná na Pavla Buchu, když z MLS přiletěl Ondřej Lingr? A měl proti Chorvatsku nastoupit alespoň na pár minut Adam Karabec?
Popis podcastu
Debaty o nejdůležitějším a nejzajímavějším dění v českém sportu zasvěceně, v souvislostech, i s nadhledem. S experty deníku Sport a iSport.cz, kteří se specializují na dění okolo českých sportovců, klubů i zákulisí.
Pod iSport podcast jsou shrnuty všechny epizody podcastů Liga naruby, Zimák, iSport Fight!, Branky, děti, rodiče, Centrkurt a iSport Extra. Každý z nich můžete odebírat i v jejich samostatném kanále.