Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

iSport podcast

iSport.cz

Sport

Sparťanský střed zálohy není dynamický. Co se stalo s Nguyenem?

Play

Poslechněte si podcast

3. 5. 2021

34 min

Slavia definitivně završila mistrovský hattrick ještě před výkopem vlastního nedělního zápasu s Plzní. O sešívaných se ale tentokrát v iSport podcastu bavit nebudeme. Do našeho hledáčku se totiž dostal boj o druhé místo tabulky. Přestože má Sparta oproti Jablonci zápas k dobru, na případné přeskočení houževnatých Severočechů se jistě pořádně nadře. Kdo urve druhou příčku zajišťující předkolo Ligy mistrů? Toť otázka, na kterou hledali odpovědi redaktoři deníku Sport Kryštof Rossmann a Pavel Hartman. Moderuje Martin Pešout. 

Popis podcastu

Debaty o nejdůležitějším a nejzajímavějším dění v českém fotbale a sportu zasvěceně, v souvislostech, i s nadhledem. S experty deníku Sport a iSport.cz, kteří se specializují na dění okolo českých sportovců, klubů i zákulisí. Fotbalový iSport podcast najdete ve své podcastové aplikaci každé pondělí odpoledne.