Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Liga naruby ŽIVĚ | Konečně odbržděná Anglie! Southgatův mic drop, říká Podaný. Vyhraje konečně Kane titul?

iSport podcast

Martin Vait

Sport

Liga naruby ŽIVĚ | Konečně odbržděná Anglie! Southgatův mic drop, říká Podaný. Vyhraje konečně Kane titul?

Obrázek epizody Liga naruby ŽIVĚ | Konečně odbržděná Anglie! Southgatův mic drop, říká Podaný. Vyhraje konečně Kane titul?

Poslechněte si podcast

11. 7. 2024

41 min

Trvalo to dlouho, ale přece jen jsme se dočkali Anglie, na kterou všichni čekali. Výborný a aktivní výkon v prvním poločase překvapil takřka všechny pozorovatele. A nečekané a povedené střídání nakonec týmu Garetha Southgata zajistilo postup do finále proti Španělsku. “Byl to takový jeho mic drop,” směje se Jakub Podaný, který byl spolu s Petrem Rumanem hostem Ligy naruby živě ve studiu iSport.cz. Podívejte se na celou Ligu naruby živě, kde jsme probrali, jestli to bylo právě aktivní, nebo spíš defenzivní představení po přestávce, které dotáhlo Anglii až do souboje o zlato. Vyhraje konečně Harry Kane titul? Vrací se Nizozemsko zase do pozice tahouna evropského fotbalu? A kteří hráči z české ligy z EURO by zaujali skauty ze zahraničí?