Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Highlighty: Federer se loučí, 100 let Zátopkových a úspěchy tenistek aneb Co přinesl týden ve sportu

iSport podcast

Martin Vait

Sport

Highlighty: Federer se loučí, 100 let Zátopkových a úspěchy tenistek aneb Co přinesl týden ve sportu

Obrázek epizody Highlighty: Federer se loučí, 100 let Zátopkových a úspěchy tenistek aneb Co přinesl týden ve sportu

Poslechněte si podcast

23. 9. 2022

15 min

O epizodě podcastu

Připravili jsme si pro vás nový pořad Highlighty, ve kterém více okomentujeme události ze světa sportu, které nás za poslední týden nejvíce zaujaly. Začneme rekapitulací největších úspěchů tenisty Rogera Federera, který se o víkendu rozloučí v Londýně se svou 24 let trvající kariérou. Neochudíme Vás ani o shrnutí 9. kola nejvyšší české fotbalové soutěže, kde jsme probrali hlavní dva šlágry i nízkou návštěvnost na dalším zápase. V neděli skončil i evropský šampionát v basketbalu mužů v Berlíně, kde český národní tým nestačil na Řeky v osmifinálovém boji a z celkového vítězství se pak díky týmovému výkonu radoval výběr Španělska. 19. září uplynulo 100 let od narození sportovního páru Emila a Dany Zátopkových, a tak jsme si připomněli jejich odkaz. V neposlední řadě jsme nemohli opomenout ani úspěšné tažení českých tenistek a jejich pozice v první stovce žebříčku. Čemu jsme věnovali pozornost na sociálních sítích a komu můžete fandit příští týden? To zjistíte, když se podíváte na první díl pořadu, který vám odhlečenou formou zpřehlední sportovní dění posledních dnů.
Připravili jsme si pro vás nový pořad Highlighty, ve kterém více okomentujeme události ze světa sportu, které nás za poslední týden nejvíce zaujaly. Začneme rekapitulací největších úspěchů tenisty Rogera Federera, který se o víkendu rozloučí v Londýně se svou 24 let trvající kariérou. Neochudíme Vás ani o shrnutí 9. kola nejvyšší české fotbalové soutěže, kde jsme probrali hlavní dva šlágry i nízkou návštěvnost na dalším zápase. V neděli skončil i evropský šampionát v basketbalu mužů v Berlíně, kde český národní tým nestačil na Řeky v osmifinálovém boji a z celkového vítězství se pak díky týmovému výkonu radoval výběr Španělska.  19. září uplynulo 100 let od narození sportovního páru Emila a Dany Zátopkových, a tak jsme si připomněli jejich odkaz. V neposlední řadě jsme nemohli opomenout ani úspěšné tažení českých tenistek a jejich pozice v první stovce žebříčku. Čemu jsme věnovali pozornost na sociálních sítích a komu můžete fandit příští týden? To zjistíte, když se podíváte na první díl pořadu, který vám odhlečenou formou zpřehlední sportovní dění posledních dnů.