Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody S1 Ep7: Tomáš Liga – Češi mají fotbal rádi, Mexičani fotbal milují! To je ten největší rozdíl

FotbalCast

Tomáš Šusta

Sport

S1 Ep7: Tomáš Liga – Češi mají fotbal rádi, Mexičani fotbal milují! To je ten největší rozdíl

Obrázek epizody S1 Ep7: Tomáš Liga – Češi mají fotbal rádi, Mexičani fotbal milují! To je ten největší rozdíl

Poslechněte si podcast

20. 5. 2020

23 min

O epizodě podcastu

Do Mexika přiletěl a za 4 dny byl na ulici. Přesto to nezabalil a začal trénovat. Přes univerzitní týmy, se kterými vyhrál několik soutěží, se dostal až k Mexickému profesionálnímu fotbalu. Celkem v Mexiku strávil 4 roky a hodně se toho naučil. A jak sám říká: „V Mexiku je jedno jestli jsi holka, kluk, pes nebo kočka. Prostě hraješ fotbal!"
Tomáš Liga hrával fotbal v Čechách na okresní i krajské úrovni. V 31 letech se rozhodl odletět do Mexika. Po příjezdu skončil za čtyři dny "na ulici". Přesto to nezabalil a začal trénovat. Přes univerzitní týmy, se kterými vyhrál několik soutěží, se dostal až k mexickému profesionálnímu fotbalu. V Mexiku nakonec strávil 4 roky, hodně se toho naučil a poznal, včetně místní kultury. Sbíral úspěch za úspěchem. A jak sám říká: „V Mexiku je jedno, jestli jsi holka, kluk, pes nebo kočka. Prostě hraješ fotbal!"

Popis podcastu

Tak trochu jiný fotbalový podcast. Partnerem podcastu - Evropský fotbal (https://www.instagram.com/evropskyfotbal/) IG - Fotbalcast (https://www.instagram.com/fotbalcast/)