Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Teaser

Formuloviny Števa Eiseleho

Red Bull

Sport

Teaser

Obrázek epizody Teaser

Poslechněte si podcast

18. 3. 2021

34 sec

Pozdravujem všetkých fanúšikov motoršportu a F1tky zvlášť. Insiderské príbehy zo zákulisia. Nekompromisná analýza veľkej ceny. Hrdinovia a lúzri pod drobnohľadom.
Nervydrásajúce momenty z iného uhla pohľadu. Formuloviny Števa Eiseleho nájdete vždy v pondelok po pretekoch - exkluzívne nawww.redbull.ska na všetkých obľúbených podcastových platformách.

Popis podcastu

Pozdravujem všetkých fanúšikov motoršportu a F1tky zvlášť pri druhej sezóne podcastovej série Fomrulovín. Druhá sezóna Formulovín bude patriť 23om strhujúcim príbehom každej trate v efjednotkovom kalendári. Ikonické trate a ich strhujúce príbehy, nezabudnuteľné spomienky, epické bitky, závan nebezpečenstva či škandálov a najmä legendárne historky, ktoré pomaly zapadli prachom. Formuloviny Števa Eiseleho nájdete vždy v stredu pred pretekmi - exkluzívne nawww.redbull.ska na všetkých obľúbených podcastových platformách.