Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Forbes Trojka s Petrem Šimůnkem #050 - Pomoc Ukrajině, ceny plynu a drahé hypotéky

Forbes Trojka s Petrem Šimůnkem #050 - Pomoc Ukrajině, ceny plynu a drahé hypotéky

Obrázek epizody Forbes Trojka s Petrem Šimůnkem #050 - Pomoc Ukrajině, ceny plynu a drahé hypotéky

Poslechněte si podcast

1. 4. 2022

34 min

Ahoj, nazdar, dobrý den! Život je bohatý, ale kvůli válce na Ukrajině taky vážnější, složitější a taky dražší. V dnešní Trojce si proto popovídáme s podnikatelem, mecenášem a spolumajitelem firmy Jablotron Daliborem Dědkem o tom, jak důležité je podporovat a vyzbrojovat ukrajinské vojáky. Ceny plynu loni závratně stoupaly a letos to určitě nebude lepší. Navíc zde vyvstala potřeba se co nejdříve zbavit závilosti na plynu ruském. Může být Česko energeticky zcela soběstačné? A co se v současné situaci stane s evropským Green New Deal? To jsou otázky na energetického experta a analytika společnosti ENA Jiřího Gavora. A jako bych těch pohrom nebylo málo, úrokové sazby jdou nahoru a s nimi i ceny hypoték. Jak to v současnosti na hypotečním trhu vypadá nám poví předseda představenstva a generální ředitel Hypoteční banky Jiří Feix.

Popis podcastu

Hledáte Funny Money, Život je bohatý, Life nebo Jak být lepší? Nově jsou samostatnými pořady. Jednoduše je vyhledejte ve své oblíbené podcastové aplikaci!