
Football Club #152 Koubek musí z kola ven! V čem Česko na MS nejvíc selhalo?
V další epizodě Football Club podcastu rozebereme s našimi analytiky Vojtěchem Mrklasem a Tomášem Daníčkem nepovedené vystoupení českého národního týmu na MS v Severní Americe. Co byly hlavní důvody neúspěchu Česka? Kvůli čemu jsme neměli žádnou herní tvář? Kteří hráči vyhořeli a kteří obstáli? A proč by měl trenér Miroslav Koubek po MS okamžitě skončit?
O prosakujících zprávách o špatné atmosféře uvnitř týmu a vztahu trenéra s hráči se toho už namluvilo dost, my jsme se v našem rozboru zaměřili především na hru a výkony našich fotbalistů na trávníku. Zkusili jsme rozklíčovat Koubkovo zběsilé šachování se sestavou, nedostatečnou útočnou hru i velké chyby v defenzivě. V závěru podcastu se také bavíme o systémových problémech českého fotbalu a možnostech, jak totálně neztratit z dohledu už tak ujíždějící vlak.
