Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 62 | Proč jsem začala mluvit o úspěchu?

Follow Your Magic

Elite Bloggers Podcasts

Osobní rozvoj

62 | Proč jsem začala mluvit o úspěchu?

Obrázek epizody 62 | Proč jsem začala mluvit o úspěchu?

Poslechněte si podcast

28. 11. 2022

32 min

Miliony na účtech, soukromé letadlo, luxusní dovolené? To v mých očích není úspěch. Úspěch je moci dělat to,  po čem toužíme, a peníze nerovná se úspěch. Poslechněte si 6 důvodů, proč jsem začala mluvit o úspěchu, a co to pro mě znamená.

Magic Academy Newsletter:https://www.magicacademy.cz/newsletter/
Web Magic Academy:https://www.magicacademy.cz/
Instagram Magic academy:https://www.instagram.com/magicacademy_cz/
VIP members only:https://herohero.co/followyourmagic

Popis podcastu

FOLLOW YOUR MAGIC podcast je zde proto, aby ti připomněl tvou MAGIC. Je to podcast (nejen) pro ženy, které věří, že mohou mít vše, po čem jejich srdce touží. A hlavně ví, že si to zaslouží! Vztahy, které jsou zdravé i vášnivé, tělo, které je odpočaté i atraktivní, kariéru, která je úspěšná i naplňující, a báječný život, který jim dává smysl. Pokud na sobě chceš pracovat, jsi připravena otevřít svou mysl a jít za hlasem svého srdce, posaď se u nás a nalaď si ty nejinspirativnější hlasy z oblasti zdraví, spirituality, sebelásky a osobního rozvoje. Já jsem Christie a najdeš mě na mém osobním Instagramu @hellochristie, a pokud se chceš ponořit hlouběji, těším se na tebe na @magicacademy.cz.